Wordpress?

Veliki pozdrav majstori!

Ovako, počeo sam raditi na svom portfoliju, pa sam planirao povezati ga sa svojim blogom. Zanima me može li se “WP” pratkično intergrirati sa mojim siteom, ili ću morati sretditi izgled bloga da bude kao i Ostatak sajta.

Ako može neki tutorial, za Wordpress kako napraviti template i slično, po mogućnosti na našem jeziku.

Zaboravio sam reći da je site rađen u HTML/ CSS-u. Unaprijed hvala.

normalno da se može integrirati ako je html css dobro urađen :slight_smile:

Kako ? Ima li igdje neki tutorijal ili slično ? :slight_smile:

ja sam sve na wordpress.org naučio. napravi se tema iz tvog html/css-a

probaj skinit neku temu na wordpress.org i preko nje skužit :wink: tako će ti bit lakše :wink: (ja sam tako počeo :D)

[quote=“PeGO”]ja sam sve na wordpress.org naučio. napravi se tema iz tvog html/css-a

probaj skinit neku temu na wordpress.org i preko nje skužit :wink: tako će ti bit lakše :wink: (ja sam tako počeo :D)[/quote]

Ok hvala, pokušat ću to :wink:

ako zapne imaš temu, imaš pm pa me priupitaj slobodno :wink:

Neznam dal sam mozda lose googlo, ali primjetih da nema nekog big communitya u hr sta se wp tice? A uz joomlu je trenutno najpopularniji ako se nevaram?

Normalno najdoh crojoomlu, al sto se wp tice, nadjoh samo onaj sajt sa kojega isti ima i skinuti…

Steta… ja evo odlucih se bez obzira sto vec evo pol godine u joomli nes prcam koprcam… za usavrsavanje u wp-u na kraju, bar sta se cms-a tice.

Za pocetak:

[Lynda.com] WordPress Essential Training
[Lynda.com] WordPress 3 - Creating and Editing Custom Themes
[TutsPlus] WordPress as a CMS
[Lynda.com] Dreamweaver CS5 and WordPress 3
WordPress for Designers
… i 11 masnih knjigica

:grem:

wordpress u HR zaostaje za Joomlom u svitu jači od Joomle pun k :slight_smile:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja