Wordpress /

Book, opet imam problema sa customiziranjem dijela stranice

http://www.staklodesign.hr/novo/

U back officeu pri izradi članka (post), postoji opcija ubacivanja “featured imagea” (slike koja zastupa članak) i opcija “show in slideshow” što ubacuje taj članka, odnosno njegov “featured image” gore u slideshow gdje se izmjenjuju te dvije slike koje trenutno imam.

Problem nastaje zbog toga što u slideshow.php fajlu on vuče thumbnail image koja je veličine 290x290 i ubacuje u ovo gore polje koje je 975x290 piksela. I sada kakvu god sliku da ubacim u taj featured image, prvo su sažme na 290x290 i onda ju nekako prikaže razvučenu i ne ispada nikako u tom “slideshowu” u zaglavlju.

Molim Vas pomoć, ima li netko savjet kako da promjenim kod u slideshow.php-u da mi uzima “full size” a ne “thumbnail”.

slideshow.php:

<?php
    $args = array(
        'meta_key' => 'sgt_slide',
        'meta_value' => 'on',
        'numberposts' => -1,
        );
    $slides = get_posts($args);

if ( !empty($slides) ) : $exl_posts = Array(); ?>

<div class="slideshow"><div id="slideshow">

<?php foreach( $slides as $post ) :
            setup_postdata($post);
            global $exl_posts;
            $exl_posts[] = $post->ID;
        ?>
        <div class="slide clear">
            <div class="post">
                <?php if ( has_post_thumbnail() ) echo '<a href="'.get_permalink().'">'.get_the_post_thumbnail($post->ID, 'slide',
                    array(
                        'alt'	=> trim(strip_tags( $post->post_title )),
                        'title'	=> trim(strip_tags( $post->post_title )),
                    )).'</a>'; ?>
                <div class="post-category"><?php the_category(' / '); ?></div>
                <h2><a href="<?php the_permalink(); ?>"><?php the_title(); ?></a></h2>

<div class="post-content"><?php if ( has_post_thumbnail() && function_exists('smart_excerpt') ) smart_excerpt(get_the_excerpt(), 50); else smart_excerpt(get_the_excerpt(), 150); ?></div>
            </div>
        </div>
        <?php endforeach; ?>

</div>

<a href="javascript: void(0);" id="larr"></a>
            <a href="javascript: void(0);" id="rarr"></a>
        </div>
    <?php endif; ?>

:razbi:

Sori, može se izbrisati jedan thread, nisam naslov napravio do kraja na ovome pa sam slučajno stisnuo post, imam dva ista threada

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja