World Cup 2022 (Qatar)

Ko osvaja, vaša očekivanja…

(po meni puno bolja pjesma od one sa Nicki Minaj)

Po meni su top 5 ekipa na turniru Danska, Francuska, Hrvatska, Brazil i Argentina

Sto vi kazete?

Evo gledam Pointsbet, Srbija i Hrvatska predvidjaju slicne sanse, CAK 11 zemalja ispred:

Brazil, Argentina, Francuska, Engleska, Spanija, Njemacka, Holandija, Portugal, Belgija, Danska, Urugvaj… pa onda Hrvatska, Srbija, Svicarska

Po ovome srpska grupa bas zajebana, znaci u istoj grupi prvi favorit + dvanaesti i trinaesti, a i Kamerun nije u top 10 najgorih

:es: osvaja
:de: i :croatia: će kući poslije grupe
:serbia: neće im ponovno pomicati gol linije tako da isto kao i gore prethodne dvije rep.
:wave:

Mislim da od ovih top ekipa najmanje sanse za osvojit ima Spanjolska. Igrali su jako lose u zadnje vrime i ekipa im nije opcenito bas nesto. Navijam za Barcu, vidit ces koje ce se rupe otvarat u tezim utakmicama preko Busquetsa i Garcie. Mozda grisin, vidit cemo

Po meni, najveća iznenađenja mogu da prirede Srbija i Danska. Mislim da je ovo prvi put da Reprezentacija Srbije igra na svetskim prvenstvima, ona prava.

Pored toga, postoje još neke reprezentacije koje mi se sviđaju kao što je npr. Moroko. Imam osećaj da će pobednik turnira biti neka ekipa iz južne amerike (Argentina ili Brazil).

:smiley: :rofl:

I ja imam osjećaj il Brazil il Argentina da osvajaju, dugo nisu.

1 Like

Ja mislim da će ovaj put osvojiti netko tko do sad nikad nije (kvota 5). Neke od jačih takvih repki su Nizozemska, Belgija, Portugal, Danska, Hrvatska, Meksiko, razne afričke zemlje, Srbija i Švicarska imaju dobre momčadi, a valja spomenuti i SAD koji su sve jači i jači i mislim da je samo pitanje vremena.

U svakom slučaju sretno svima!

1 Like

Portugal i Brazil su mi nekako najveći favoriti, a Njemačka i Francuska bi možda mogli iznenaditi. Dakako, navijam za Hrvatsku koja ima odličnu momčad i može daleko ako će biti borbe i žara dovoljno. Navijam i da Srbija dođe što dalje - najbolje finale Hrvatska - Srbija

Španjolska koja je mnogima favorit mislim da nema velike šanse jer ima jako mladu neiskusnu momčad, a Argentina nekako uvijek kiksa kad svi od nje nešto očekuju - tako da mislim da ni Argentina neće daleko.

Iako baš i nisam pratio sve te momčadi u posljednje vrijeme, imam osjećaj da je ovo prvenstvo izjednačenije po snazi više no ikada prije. Doslovce skoro svi mogu pobijediti skoro sve. Po mom mišljenju, odlučivati će žar i srčanost koju će pokazati pojedine ekipe. Mi Hrvati smo je pokazali na prošlom SP, a nadam se da ćemo i u Katru “ginuti” na terenu za Hrvatsku :hugs: Odnosno, “ginuti” će nogometaši, a ja ću guštat uz pivce :grin:

1 Like

Ekvador razmontirava Katar

Nije mi bas jasno zasto je ponisten prvi gol. Kazu offside, al na snimkama koje su nam prikazali se on ne vidi. Komentatori isto u cudu…

Ovdje fino objasnjeno, i mislim da je jasan ofsajd… da pogledma replay bez objasnjenja nikad ne bih skontao

2 Likeova

Gledam danas utakmicu i vidim među onim kao organizovanim navijačima Katra ima čistih bjelaca. Reko štae ovo. Kad ono ovi plaćaju razne što riljaju kod njih da izigravaju navijače, ne samo Katra no svih zemalja

Iako Srbija izgleda bolje no inače javlja mi se standardizovan rasplet: poraz od Brazila 2-1, pobjeda protiv Kameruna 3-0, poraz od Švajcaraca 1-0

Da, plaćaju ljude da izigravaju publiku. Cela atmosfera juče je delovala izveštačena. Na dosta kadrova u kojem je u fokusu bila publika mogla se videti jasna nezainteresovanost ljudi za meč (gledanje u telefone itd…), izuzev navijača Ekvadora. Mislim da je veliki broj ljudi napustio stadion na jučerašnjoj utakmici nakon prvog poluvremena.

Mi uvek prerano neopravdano dižemo veliku euforiju pre sam početak turnira, a na kraju bude šipak obično. No ipak, mislim da od kako je Piksi došao, konačno pokazujemo svoje “pravo lice”.

Moje prognoze sa Srbiji su:
Brazil-Srbija: 1-1
Srbija-Kamerun - 3-1
Srbija-Svajcarska - 2-0

Bilo slično u finalu Lige prvaka kad je poništen gol Benzemi. Kad je iza golmana igrač, on postaje zadnji igrač, te se on ne računa (postaje “golman”). Slika koja objašnjava situaciju.

Situacija iz Lige prvaka.

Ko prenosi u bih ovu prvu utakmicu danas?

Jel to niko ne prenosi ovu prvu?!

Navijam za Irance, ne znam zašto… valjda jer su underdogs.

1 Like

Ladno u bh moraš imat bh telekom paket da bi mogao gledat ovu utakmicu. kakav kretenizam. i ladno će još neke bit nemoguće gledat na kablovskoj. kakvi idioti. a znaju zaključat rts i hrt i bukvalno neam opciju

Možda zemlje koje sudjeluju na prvenstvu imaju neku povoljniju cijenu za emitiranje, a BiH ove godine nema pa vam zato ne prenose? Sad se ne mogu sjetiti jel bilo na HRT-u kad Hrvatska nije igrala u Africi. Vidim da RTS isto prenosi sve utakmice.

Evo Englezi već 3-0… Što je ovo produžilo 14 minuta poluvrijeme, nisam pratio.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/bhrt-nece-prenositi-uzivo-sve-utakmice-na-svjetskom-prvenstvu-u-nogometu-cak-18-utakmica-prenosi-moja-tv/221118050

Utakmice koje će biti uživo na Moja TV kanalu će biti emitirane u snimku na BHRT istog dana. Također, sve utakmice koje će biti emitovane na MY TV servisu će se prenositi i putem Moja webTV aplikacije i svi zainteresovani gledaoci koji nisu korisnici Moja TV usluge mogu na jednostavan način, online putem, izvršiti aktivaciju usluge i gledati utakmice.

Ako kojim slučajem u terminu BH Telecoma u osmini finala ili četvrtfinalu budu Srbija ili Hrvatska, ta utakmica ide na BHT, a Moja TV će uzeti drugi termin u tom danu.

ne moras imati paket, aktiviras moja webtv uslugu za 10 km

ovdje se moze gledat:

https://mojawebtv.bhtelecom.ba/#my_tv_bh

a ovdje uputstvo kako aktivirati:

5 e - 30 dana …

nije divno rjesenje ali nije ni komplikovano