World Cup 2022 (Qatar)

pa svi prenose sve utakmice to je vazda tako bilo do sad.

ovo je nevjerovatan kretenizam i bezobrazluk, da svjetsko prvenstvo nije dostupno svima. ja ne znam nikog u republici srpskoj da ima bh telekom paket, a vjerujem i u federaciji da dosta ljudi nema bh telekom paket. i sad bukvalno više od pola naroda neće moć gledat trećinu utakmica na televiziji. pa ne da je bezobrazluk.

No, neće svi stanovnici naše zemlje moći uživati u svim čarima Mundijala.

Naime, od 64 utakmice na prvenstvu, njih 46 će moći gledati svi građani BiH jer će prenos tih utakmica biti uživo na državnoj televiziji BHRT.

No, preostalih 18 će biti prenošene uživo na Mojoj TV, platformi BH Telecoma koja je partner BHRT u ovom projektu. To znači da će samo gledaoci koji u svojim domovima imaju pakete BH Telecoma mogu gledati Svjetsko prvenstvo u kompletu, dok će ostatak građana biti uskraćen za skoro trećinu televizijskih prenosa uživo iz Katara.

Na Mojoj TV uživo će biti 12 utakmica iz grupne faze takmičenja, od kojih su čak po dvije utakmice Brazila i Španije, po jedna Francuske, Engleske, Argentine, Portugala, Nizozemske…

BH Telecom će prenositi uživo i četiri susreta osmine finala, te dva susreta četvrtfinala, a neki od tih susreta bi mogli biti pravi spektakli poput Njemačka – Belgija, Španija – Belgija, Holandija – Engleska, Argentina – Engleska, Francuska – Engleska…

Utakmice koje će biti uživo na Moja TV kanalu će biti emitovane u snimku na BHRT istog dana. Takođe, sve utakmice koje će biti emitovane na MY TV servisu će se prenositi i putem Moja webTV aplikacije i svi zainteresovani gledaoci koji nisu korisnici Moja TV usluge mogu na jednostavan način, online putem, izvršiti aktivaciju usluge i gledati utakmice.

Ako kojim slučajem u terminu BH Telecoma u osmini finala ili četvrtfinalu budu Srbija ili Hrvatska, ta utakmica ide na BHT, a Moja TV će uzeti drugi termin u tom danu.

Bh. građani koji nemaju pakete BH Telecoma tako neće moći gledati uživo sljedeće utakmice:

Engleska – Iran (21. novembar, 14:00)

Španija – Kostarika (23. novembar, 17:00)

Tunis – Australija (26. novembar, 11:00)

Brazil – Švajcarska (28. novembar, 17:00)

Holandija – Katar (29. novembar, 16:00)

Iran – SAD (29. novembar, 20:00)

Tunis – Francuska (30. novembar, 16:00)

Saudijska Arabija – Meksiko (30. novembar, 20:00)
Kanada – Maroko (1. decembar, 16:00)
Japan – Španija (1. decembar, 20:00)

Južna Koreja – Portugal (2. decembar, 16:00)

Kamerun – Brazil (2. decembar, 20:00)

Osmina finala 1A – 2B (3. decembar, 16:00)

Osmina finala 1 B – 2A (4. decembar, 20:00)

Osmina finala 1G – 2H (5. decembar, 20:00)

Osmina finala 1F – 2E (6. decembar, 16:00)

Četvrtfinale 1A/2B – 1C/2D (9. decembar, 20:00)

Četvrtfinale 1F/2E – 1H/2G (10. decembar, 16:00)

pa baš nevjerovatno.

pa ne bi im platio nema te sile koja bi me natjerala na to. čuj bre da plaćam za svjetsko prvenstvo, to je po meni nevjerovatno.

vele da će duže produžavat utakmice i da će se sve živo nadoknađivat što je po meni ok. nisam gledao skoro ni malo prvo poluvrijeme ali je 14 minuta stvarno baš mnogo.

1 Like

Ovo su uradili iz osvete prema Telemachu koji je redovno uzimao reket BH telekomu za sport klubove. Placali su po korisniku 5 KM.

Instaliraj iptv, ima onih free listi.

1 Like

Ja sam sinoć gledao na BHT1 imam neki bez veze paket u BH Telecomu.

Šta je ovo bilo :). Englezi neočekivano lahko protiv Irana.

1 Like

Đoković u Kataru

Lagano bi mi uljepšalo dan da ostane 2-1 za Saudijce. Nešta su mi ljigavi Argentinci

1 Like

Unisti Tornado Argentince :rofl:

Zbog ovakvih utakmica se gleda SP :upside_down_face:

He he, :smile:
vidljivo je da je Saudijska Arabija stekla velik napredak i naučila lekciju kroz nedavni minimalan poraz protiv Hrvatske, koja je, jasno, skori Prvak Svijeta. :yum:
Startamo sutra. :stuck_out_tongue_winking_eye: :o:

P.S. A gdje je anketa? :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

Otkad ovi saudijci igraju fudbal? Vazda su bili kanta za nabijanje na SP ili sam ja nesto prespavao :smiley:

a šta sam vam rekao prije koji dan :joy::joy: mada ima još puno utakmica

meni ništa ljepše u fudbalu no kad autsajder prvenstveno borbenošću nadoknadi mane, a ne da su bili borbeni saudijci. pored toga taktički su bili nevjerovatno disciplinovani i jednako dobro stajali skoro cijelu utakmicu. nevjerovatno mi je da se nisu nabili u svoj šesnesterac i grčevito se branili ko što bi očekivao od skoro svih autsajdera pa čak i dosta jačih reprezentacija u slučaju da vode protiv argentine. oni su o 99om minutu držali odbranu na 40m i vršili presing. oduševljen sam

2 Likeova

Ovo je i mene dojmilo, a već protiv HR prijateljska je bila dobar pokazatelj da nikako nisu jedna od najgorih reprezentacija na svijetu. Vidi se da su dobro uigrani, borbeni, agresivni i zanimljivi.

1 Like

1 Like

Extra

1 Like

prognoza za sutra
:morocco: 1 - 0 :croatia: (gol pada krajem tekme)
:es: - :costa_rica: 3+ golova

Mislim da ovaj Mundijal rastanak nekih igrača poput Modrića, Vide, Lovrena, Perišića od reprezentacije, a koliko vidim, već je delimično i izvršena neka smena generacija.

Srbija ponovo osvaja svetsko prvenstvo :muscle: :muscle: :muscle: :crazy_face:

Stavili su Svjetsko u ovaj termin koji mi nikako ne paše! Svjetsko cijeli život gledam uz komarce, miris svježe pokošene trave i stalno brisanje stola jer ga zarosi hladna piva na vručini, a sad moram gledat u dugim rukavima. Hebo im ja mater! Uništit doživljaj najvažnijeg sportskog događaja je neoprostivo! Ako Katar nema uvjete za Svjetsko u ljeto jer je prevruće tamo tad, ima tko ima. Najbolje da daju Hrvatskoj natjecanje 4 skakaonice. Izgradit ćemo brda i napraviti snijeg, nije problem.

Morao sam malo grintat jer nisam dugo :wink:

Na sve ovo gore još da ne mogu gledat poludio bih.To je sramota ako ti nacionalni operater ne prenosi sve utakmice. Prestani plaćat škrtice koje nisu htjele izdvojiti malo za prava na sve utakmice i promijeni operatera ili uzmi IPTV.

Ili probaj sa HRTi aplikacijom, ako prolazi u Bosni (ne znam). Registriraš se besplatno sa mailom (ako se dobro sjećam) i možeš pratit live program HRT-a, a na 2. se prenose sve tekme. Onda prebaciš sliku na veliki ekran i skoro kao normalno :slight_smile:

Hrvatska danas loša.Sad se ublažuje viđeno izjavama tipa “ništa nije gotovo” i “bilo je glavno ne izgubiti”. Mi smo još aktivni viceprvaci svijeta i prvaci svijeta u euforiji i očekivanjima tako da je ovaj današnji rezultat katastrofa! Ako se mene pita. Hakimi i Zyech i devet pratioca za koje znaju samo tata i mama. Ako to ne možemo pobijediti, onda su mogli barem priznati da su zasrali i obećati da će od iduće tekme počet normalno igrati.

Ali Švabe i Argetinci se vjerojatno osjećaju još gore :slight_smile:

1 Like