WP briše kod iz posta

pozz

Unosim neke članke u WP i postavim kod ispod članka

<object id="MediaPlayer1" classid="CLSID:22d6f312-b0f6-11d0-94ab-0080c74c7e95" codebase="http://activex.microsoft.com/activex/controls/mplayer/ en/nsmp2inf.cab#Version=5,1,52,701" standby="Loading Microsoft Windows® Media Player components..." type="application/x-oleobject" width="300" height="100">
  <param name="fileName" value="XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX" />
  <param name="transparentatStart" value="true" />
  <param name="autoSize" value="false" />
  <param name="displaySize" value="false" />
  <param name="AnimationatStart" value="true" />
  <param name="ShowAudioControls" value="false" />
  <param name="ShowPositionControls" value="false" />
  <param name="autoStart" value="true" />
  <param name="showControls" value="true" />
  <param name="ShowStatusBar" value="true" />
  <param name="ShowDisplay" value="false" />
  <param name="enableContextMenu" value="false" />
  <param name="Volume" value="-20" />
  <embed type="application/x-mplayer2" pluginspage="http://www.microsoft.com/Windows/MediaPlayer/" src="XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx" name="MediaPlayer1" width="300" height="100"></embed> 
</object>

nakon ažuriranja članak ostane ali mi izbriše kod proba sam u par brovsera i isto

Moras radit u html modu, pa sejvat, specificno kod tog object embeda. I bude radilo.
Naime, ne obrise on kod, nego izvede onu htmlentities foru s contentom, tako da u biti ti takve stvari ne rade, content embeding i to.

da znam to ali ja ubacujem u html ne u vizualno i nesvaćam gdje je problem

Cisto, eto mozda glupo zvuci - al ak unosis u html modu, submitaj post u html modu takodjer.
Ako ni to ne pomogne, well, onda pokazi stranicu da eventualno iscitamo ak je nest drugo.

ma proba sam ja i u html i u virtual neće ni tako ni vako

kromaser i ja nešto radimo, evo skužio problem, adminu i autoru i uredniku kod ostane dok se kod ostalih profil oznaka briše. Kromaser probaj pa javi :wink:

sada je ok možemo nastaviti mutiti dalje :slight_smile: