WP Plugin

Pa ovako, potreban mi je WP plugin sa kojim mogu da napravim galeriju (album) u i nju da stavim slike koje ce se prikazivati u postovima kada pozovem tu galeriju komandom. E sad, gledao sam po netu i nisam uspeo da pronadjem nijednu galeriju koja mi odgovara pa reko da postavim ovde, mozda neko zna za neku koju nisam jos video.
Dok sam trazio odgovarajucu galeriju, pronasao sam NextGen Gallery plugin koji je dosta dobro odradjen ali ima stvarcica koje mi se ne svidjaju.
Meni odgovara ovakav prikaz galerije u postovima

E sad, problem, ako tako mogu nazvati, te NextGen galerije je taj sto kada neko klikne na drugu sliku, cela stranica se ucitava ponovo, tacnije svaka slika je “zasebna stranica”.

Sve ostalo kod NextGen galerije je super pa jel zna neko da li ima neka slicna galerija a da nemora da otvara sliku kao zasebnu stranu? U obzir dolaze i lightbox galerije.

Ja koristim NextGen i ne ocitava mi zasebno sad zavisi da li pozivas album ili galeriju… Tu pravi zasebnu…

Ovako pozivam galeriju ili album, neznam sta je
[nggallery id=3 template=carousel images=7]

Mozes li mi reci kako ti pozivas galeriju ili album a da se ne ocitava kao zasebna strana ?

Sad sam pogledao, meni ne treba album, nego galerija.
E sad, da li je moguce nekako editovati da kada prikazuje galeriju sa “carousel” temom da kad neko klikne na drugu sliku da mu ne ucitava ponovo stranu nego da otvori samo tu sliku.

Nadam se da me razumes.

Jesi ovako nesto mislio
http://www.sceko.me/portfolio/?album=1&gallery=1

Ne, nego ovako

a da se pri tom ne otvara stranica ponovo kada neko klikne na drugu sliku.

scrollGallery dodatak za nextgen i onda jednostavan kod [scrollGallery id=1 start=5 autoScroll=false thumbsdown=true]

Mislim da je to to!

to ti je mm player koji sve ocitava te mozes da ubacis i svoj logo kao zastitni znak svog bloga/firme/TM-a na sliku il video

vecinom dolazi s premium temama-mozes vidit na mom homepageu
a umetnes ga u post sa jednostavnim shortcode kidom il sa kodovima od te teme na panelu-kod mene se npr.zove freshpanel,gdje jos ima i portofolio panel,media panel i blabla