WP položaj AdSense unutar posta

Evo pitanja za WP ekipu.

Dakle, trenutno koristim sljedeći kod za prikaz AdSense nakon 2 paragrafa

<?php
$paragraphAfter= 2;
$content = apply_filters('the_content', get_the_content());
$content = explode("</p>", $content);
for ($i = 0; $i <count($content); $i++) {
if ($i == $paragraphAfter) { ?> 
<div style="text-align: center;">AdSense</div></p>
<?php
}
echo $content[$i] . "</p>";
} ?>

To mi izgleda jako loše pa bih želio da Adsense ide na kraju pojedinačnog posta.

Problem je što, AKO postavim Adsense kod NAKON ove linije koda

<?php the_content(''); ?>
<center>adsense code</center>

dobijem prvo sadržaj Related posts, pa tek onda AdSense + komentare i ostalo…

Dakle, da skratim. Kako da se AdSense pokaže baš nakon zadnjeg reda teksta unutar posta? A da sve to riješim uređivanjem single.php?

Hvala

Nema potrebe za uredjivanjem datoteka, sve rjesava quick adsense plugin.

Budem i to pogledao, ali iskreno više bih volio to bez još jednog plugina.

Dakle ekipa, ako ima netko voljan slobodno neka napiše znanje…

I ja se odmah sjetih quick adsens plugina i tamo ima opcija za paragrafe poslije prvog, drugog ispred posljednjeg, na lijevu,desnu stranu…

Po meni mada ja o kodiranju ne znam ništa, trošiš vrijeme lomeći glavu kako tehnički riješiti nešto za šta ima gotovo rješenje koje radi posao odlično… vrijeme je novac pogotovo u našem poslu i šta se može automatizovat bez negativnih posljedica, treba se automatizovat. Moje mišljenje.

Gledao sam plugin i prvo mi je zapelo to što nije ažuriran. Po meni dovoljan razlog da ga zaobiđem.

Nadam se da će netko od kolega pomoći sa kodom.

Riješio stvar tako da sam isključio opciju automatskog postavljanja related posts plugina, pa sam ga pozvao u single.php ali nakon posloženih adsense jedinica.

Inace, mislim da ti je bilo potrebno ovako nesto:

add_filter( 'the_content', 'moj_adsense_kod' );

function moj_adsense_kod( $content ) {

    if ( ! is_single() ) {

        return $content;

    }

    $adsense_kod = 'Kod ide ovdje...';

    return $content . $adsense_kod;

}

Ad inserter plugin, nema boljeg…koristim ga već dugo i super sam zadovoljan s njim :slight_smile:

Tako nešto sam isprobao, ali nisam znao postaviti redosljed pojavljivanja pojedinog plugina. Hvala svakako na tom dijelu koda.

Po defaultu ti je priority 10, a sve funkcije koje imaju isti priority izvrsavaju se po redu po kojem su pozvane.

Ako zelis smanjiti priority (odnosno zelis da se tvoja funkcija prije izvede, u ovom slucaju da izbacis output prije nekog plugina), to napravis ovako:
add_filter( 'the_content', 'moj_adsense_kod', 9 );

Ovdje bi priority bio 9. S obzirom da vecina pluginova koristi default priority (10), mislim da bi ti 9 bilo dovoljno.