WP problem sa brzinom sajta

Placa se ili imas da skines GPL verziju, ali bih ti ja ipak preporucila da platis

1 Like

Moze on pricati kolko oce. Ako sajt ima puno vanjskog koda tj. amazon affiliate sajt ili ako je sajt woocommerce WP Rocket nije prikladan. Recimo za WooCommerce najbolje se pokazalo slijedece:

  1. Clean Options plugin
  2. Cloudflare plugin i dodavanje sajta na Cloudflare free plan
  3. Heartbeat Control plugin
  4. WP Fastest Cache

Ne zameri mu,Chris Palmer je ipak pocetnik u ovim stvarima, sta on zna verovatno si ti u pravu. :joy:

AMP stranica, 7 jutjub videa (pjesama) u članku:

Mobilni

Desktop

Treba napomenuti da nema oglasa na sajtu.

Drugi sajt sa 10 oglasa u tekstu, 5 adsense i 5 mgid. Doduše nema jutjub videa na ovom drugom.

Mobilni

Desktop

2 Likeova

Jedan je za Cache i meni je ova kombinacija predobro odradila posao sa postavkama koje sam im namjestio. Tip top sa 13-14s na 1s.

Ja govorim iz svojeg iskustva, a ti iz tuđeg. Samo slušaj sve što možeš naći na netu, pogotovo osobe iz Googlea kad govore o SEO, daleko ćeš dogurat :slight_smile:

Ja ne govorim iz tudjeg iskustva , ja na svim svojim sajtovima koristim ovaj plugin, pre toga sam koristila razne plugine, ovaj mi se najbolje pokazao.

Ok, Meni nije, upravo o tome i govorim.

Svaka čast, jako dobro.

Kada dodate svoj web sajt na cloudflare.com free paket, da li onda na taj svoj sajt instalirate i plugin vezan za cloudflare Cloudflare WordPress Plugin | WordPress Optimization . Ako se ne instalira plugin moze li cloud praviti probleme za adsense kao da bude klikovi sta iste ip ili dupli kako vec? …

Ne treba ti Cloudflare plugin i nećeš imati nikakvih problema sa AdSense ako si na cloudflare sve dobro podesio.

1 Like