Www.banana-banane.com

Interesuje me kako je po vasem misljenu uradnjena optimizacija ovog sajta sta treba popraviti ? Hvala unaprijed.

Jedino sta sam ja uspio nac je da nemas sitemap.xml, a sve ostalo je manje vise ok

Za koje kljucne rijeci se ti u biti natjeces? Banane? Recepte? Jer, tesko da 5 ljudi gugla banane mjesecno (nisam gledao na kw tool, mozda je nisa ludnica) na netu, a za recepte, mozda da malo sredis titl ipak.
Također, podstranice ti i nisu bog zna koliko dobro optimizirane.

A buduci da vrtis na wp, on se defoltno brine sam za sebe sto se tice onsite SEO, uz 2-3 plugina si miran.

Tako da daj ti mozda napisi sto je bio cilj, pa ces lakse dobit procjenu jel cilj postignut ili ne.

Kljucne rijeci su : Banane i Banana Traze se prilicno…

Za Srbiju; kombinirana vrijednost obje kljucne rijeci je 590 + 170 pretraga mjesecno. Navodno.
Za rvacku, tek nesto bolja, skupa oko 3.000.

No, al bio bih konstruktivan vec kad smo tu i predlozio onda skok na recepte pri optimizaciji.
Recimo da imas zanimljivu genericku domenu. Ona ce s vremenom ionako dobro stajat za ta 2 termina koja sad imas, plus joj je sto je prepoznatljiv neki domain name, nema ga bas svako, a buduci da su ti recepti content related odnosno i je takav site, mozda ce ti to dati vise visita.

U biti kasno je, eto brijem. :slight_smile:

Ja mislim da ti želiš nešto zaraditi samo… a to je jako teško… ovakvih sličnih stranica ima na tisuće …to je spam. Naljepiš oglase i čekaš kao pauk.

Kad radiš nešto radi s ljubavlju tek poslije možeš očekivati malo meda

[quote=“Nosf”]Za Srbiju; kombinirana vrijednost obje kljucne rijeci je 590 + 170 pretraga mjesecno. Navodno.
Za rvacku, tek nesto bolja, skupa oko 3.000.

No, al bio bih konstruktivan vec kad smo tu i predlozio onda skok na recepte pri optimizaciji.
Recimo da imas zanimljivu genericku domenu. Ona ce s vremenom ionako dobro stajat za ta 2 termina koja sad imas, plus joj je sto je prepoznatljiv neki domain name, nema ga bas svako, a buduci da su ti recepti content related odnosno i je takav site, mozda ce ti to dati vise visita.

U biti kasno je, eto brijem. :)[/quote]

Na kom alatu si to gledao ? :slight_smile:

Zašto ne provjeriš objektivnu SEO procjenu na nekom od “online SEO checker”-a ? Jako su dobri i daju ti pravi smijer u kojem trebaš ići. Evo pokušaj testirati svoj sajt putem ovih alata i naravno malo proguglaj.Pozz

Hvala… :slight_smile:

:doki:

Čim si išao stvarati site na temelju “ključnih riječi” u startu si falio. Na prvi pogled se čini lukavo, ali u startu se osjeća da je takav site napravljen samo radi nekakvih reklama pa ti se na njega nitko neće vraćati.

Vidim da se radi o receptima, taj sadržaj je ok, ali ako ideš raditi site o nečemu o čemu pojma nemaš tu nema uspjeha. Koliko si ti napravio torti od bijele čokolade?
Mogao bih se okladiti nijednu. Zato ti site i je u banani. :o

Kljucne rijeci su : Banane i Banana Traze se prilicno…???
Nemas nista o bananama…Imas recepte u kojima se uopce ne koriste banane i slicno.
Fulo si sa temom sajta i to jako.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja