Www.claytoncheung.com

Pozdrav, ovo je moj zadnji uradak. Ovo mi je već treća stranica za nekog s Azijskim porijeklom, mislim da bi mogao uskoro izgraditi karijeru kao Maksim Mrvica

Link

Stavio si slike u prvi plan, a tekst je pre sitan i malo je umarajuče za čitati

bok,

jako lijepa izgleda :slight_smile:

inače gdje dogovaraš poslove ?

tnx !!!

@kres0 Tekst je smanjen po želji klijenta.

@chief Ovo je odrađeno preko Elancea

Zašto meni nestane kada se ode na Press?

Inače, super stvar, očekivano :slight_smile:

P.S I na IE 8 naslovnica ne izgleda ok, ima grešaka.

PREKRASNA stranica, pogotovo tvoja osobna…

Ante, ajde molim te navrati na Skype, je… me lik za IE8, meni je u onom compatibility modu skoro pa ok, ima neke manje greške, ali on kaže da kod njega ništa ne radi.

Ljudi, ako može mala pomoć. Navodno meni ne radi na iPhoneu, znači kad se klikne ništa se ne dešava.
Ako ima neka dobra duša u posjedu iPhonea, da je voljna to provjeriti i ovdje napisati.

Hvala

Nemam iPhone, ali testirao sam na Samsung galaxy mini ako ti to znači nešto. Stranica se lomi, elementi jedni preko drugoga, izbornik je vidljiv ali kad se otvori nešto drugo onda kaos.

Jasno je meni da ne izgleda najbolje na pametnim telefonima, iskreno to i nije bio cilj. Ai teško je ove one-page stranice bez scroll-bara prebaciti na manje rezolucije da to izgleda ok.

Koja je reza na tom miniju?

Rezolucija je 240 x 320.

Molim te posjeti responsinator, pa malo odskrolaj pa pogledaj šta piše za tu rezoluciju!!
Btw i moj Ideos je ista rezolucija…to ne stavljam u jednadžbu kad radim stranice:D

Vidim :smiley: . Nagovori klijenta da povećaš tekst. Koji će mu klinac responsive sajt kad se ništa ne vidi…