Www.dedamraz.net

Pozdrav, interesuje me vase misljenje, ideje za poboljsanje izgleda, opsti utisci i ono sto vam padne na pamet a u vezi je sajta, u svakom slucaju hvala na komentarima.
http://www.dedamraz.net

P.S. Trebala bi mi i informacija da li su vam vidljive reklame sa sajta (AdSense) ili ne jer mi se na laptopu prikazuju a na desktopu ne.

Učitao site i odmah izašao. Bezidejno i zbrljano. Takav sajt je inače gotov za deset min. Daj se malo potrudi.

OK, tek pocinjem, tako da jbg. bice bolje.

Vidim adsense…

Hvala, to mi je bilo bitno jer nemam pojma zasto se ne pojavljuje na desktop racunaru.

Dakle tebi je najbitnije da se adsense dobro prikazuje.misljenja sam da to ide tek na kraju.da bi ljudi klikali trebaju dolaziti-da bi dolazili trebas imat sadrzaj

Pa valjda P.S. oznacava o cemu se radi (Post scriptum-naknadni tekst) a mnogo mi je bitnije ono na pocetku, a ovo sam stavio zato sto sam bio u rebusu jer se te reklame ne pojavljuju na mom desktop racunaru, cisto da znam da li se vide.
Molio bi i za malo preciznije opise onoga sto bi ste izmenili, dodali, opise ideja kako konkretno oplemeniti sajt, jer prevashodno je informacionog karaktera sajt, ali definitivno ga treba unaprediti. Dakle, opsirnije o tome sta bi ste vi uradili na prepravci sajta.

Pa uglavnom mjenjaj dizajn pod hitno, ovo jako loše izgleda (dobro, ne baš tako loše, ali definitivno ne da bih zastao i rekao “wow”). Uglavnom, dizajn je ispod prosjeka i to bi trebao malo unaprijediti, ali s obzirom što je tematika web stranice pitanje je koliko ćeš to i moći.

PS: Gdje si učio raditi na Joomli i stvarati vlastite teme na njoj? Možda si krivo učio.

Pozz

Mislim da se vani neki lik bio obogatio na stranici slične (iste) tematike. Kao roditelji su mu slali po 10$ a on bi djeci poslao neki dar u vrijednosti par $-a, a ostatak bi ostao njemu :slight_smile:

[quote=“toniperic”]Pa uglavnom mjenjaj dizajn pod hitno, ovo jako loše izgleda (dobro, ne baš tako loše, ali definitivno ne da bih zastao i rekao “wow”). Uglavnom, dizajn je ispod prosjeka i to bi trebao malo unaprijediti, ali s obzirom što je tematika web stranice pitanje je koliko ćeš to i moći.

PS: Gdje si učio raditi na Joomli i stvarati vlastite teme na njoj? Možda si krivo učio.

Pozz[/quote]

Hm, štos i jeste u tome što nisam učio raditi u joomli, a tema je free template koji sam modifikovao, ovako mi lepše izgleda jer inače ima iza glavnog teksta neku sivu pozadinu koja mi je baš smetala, pa mi je lepše ovako kada te pozadine nema. U planu je nabavka jednog da kažem profesionalnog template-a koji možda može da izazove “wow” efekat, ali naravno, finansije su te koje utiču na moj tender za novi template, tako da ovom prilikom pozivam one koji su zainteresovani za besplatan redizajn postojećeg sajta da me kontaktiraju, dakle nemam ništa da ponudim (još uvek) što se novca i drugih razmena tiče (jer nisam potpuno siguran šta bi AdSense progutao a šta ne, pa dok to malo zgutam), da ne bude posle zabune- imam samo dobru volju. Nadam se da ću ako ništa drugo sam uspeti da iznadjem bolje rešenje, i napravim bolji dizajn. Hvala na komentaru.

Vrlo dobra ideja i radim već na njoj, mada za sada su u pitanju samo pisma od Deda Mraza koja bi stigla sa strane (sa severnog pola), ali razmišljam kako bi mogli da se uklope neki ozbiljniji pokloni, čisto sa tehničke strane, neki vid saradnje ali da su ljudi ozbiljni, što je retkost na našim prostorima. Hvala na ideji.

u svom prvom postu sam ti htio reći - pusti adsense za sad (barem ne računaj da će biti kruha od toga neko vrijeme)- radi na SEO-u i sadržaju. Probaj iskoristiti ovaj moj prijedlog iako mislim da ljudi na ovim prostorima nisu još spremni za to.

Potpuno se slažem, AdSense je stavljen tu da stoji pa kada bude nešto otom potom, takoreći je eksperiment, naravno da je slabija strana SEO i dizajn, a sadržaj mora da se napakuje pametno i kvalitetno. Imam ja ideje samo mi znanja manjka, pa i kad imam vremena dosta ga gubim tražeći rešenja za odredjene stvari, tako da idem korak po korak, pa ćemo videti, hvala na komentarima.

ipak postoji deda mraz :slight_smile:

Si, sefe.:ded:

Ups! Google Chrome nije uspio pronaći stranicu

[quote=“mojzicer”]Ups! Google Chrome nije uspio pronaći stranicu
[/quote]

Da, danas je nesto Freehostia zaribala, razlog vise da pronadjem bolji hosting (mada nisu toliko losi).

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja