Www.dokumentarci-online.com

Evo jos jedan sajt za ljubitelje dokumentaraca Besplatni dokumentarci sa prijevodom*|*Dokumentarci-online.com .

Na netu je par dana, za sada ima preko 100 dokumentaraca sa prijevodom!!
Ako je neko raspolozen za razmjenu linkova nek se javi na pm!!
Cekam kritike…

Meni se sviđa site. Često gledam dokumentarce na jubitu pa mi je i tema pogođena. Jedino bi podebljao sadržaj. Neki dokumentarci su dobro raspisani, drugi jedva…

Da kao sto rekoh stranica je na netu ima par dana, ima tu jos dosta posla sadrzaj ce biti podebljan samo treba vremena… A sta se tice teme namjerno sam isao na jednostavan dizajn bez puno nepotrebnih detalja.
Hvala za kritiku…

Divan site, lijepa WP tema. Obožavam dokumentarce a ti si odabrao možda i najbolje. Čista petica za sve.

hvala na kritici iNtuitive

da, web je baš dobar. Ima puno lufta i za reklame (ali ne napadne da ne nagrde sajt).

Sta se tice reklama to cemo kad dode vrijeme, mozda kroz godinu dana ako bude dosta klikova. Sajt je novi mislim da nema smisla stavljati reklame i ne zaraditi nista a samo nagrde sajt.
Inace sam i sam ljubitelj dokumentaraca i to sam napravio cisto iz gušta.
Hvala na kritikama ex_profa!!

spremljeno u favorite… :wink:

Drago mi je to čuti.

Ovo je pun pogodak! Svaka čast. U favoritima je!

Hvala na kritikama.

dobar sajt, samo ne znam hošeš li imati problem s copyrightom za dokumentace, pogotovo ako ćeš stavit adsense oglase. Znam neke sajtove kojima je ukinut adsense zbog kršenja copyright-a

Sta se tice copyright-a neman pojma, svi su dokumentarci sherani sa you tuba valjda bi trebao odgovati onaj ko je digao dokumentarac na you tube a ne onaj sta shera sadrzaj.
Ako neko zna nesto vise o ovom neka se javi.
A sta se tice adsense-a neletio sam na webu na svakakve stranice sa svakakvim sadrzajem koje imaju adsense, pa mislim da to nebi trebao biti neki problem. Cak i stranice istog tipa pa imaju adsense.
Mislim da je njima ipak najbitniji klik, osim ako se ne radi o nekom stvarno ekstremnom sadrzaju.
Inace hvala na kritici.

WTF??

[attachment=1]malware-detect.fw.jpg[/attachment]

Uletrija neki malwere stranica ce biti spremna kroz par dana!!
Sorry abouth that…

[quote=“relaxed”]WTF??

[ATTACH=CONFIG]2420[/ATTACH][/quote]

Malware maknut stranica je sigurna za posjetioce!!
Uzivate!!

Neki dan si stavim u bookmark: “Hitlerova posljednja vojska”:

http://www.dokumentarci-online.com/videos/hitlerova-posljednja-vojska/

Ali tog vise nema!?
Zasto?

[quote=“posluzitelj”]Neki dan si stavim u bookmark: “Hitlerova posljednja vojska”:

http://www.dokumentarci-online.com/videos/hitlerova-posljednja-vojska/

Ali tog vise nema!?
Zasto?[/quote]

Najvjrojatnoje jer se video skinuo s YouTube-a pa tako i sa stranice, pokušati cemo doći do njega. Biti cete obavješteni
Sorry abouth that…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja