Www.joomla-cafe.com

Otvoren je novi sajt za Joomla tutorijale. Tek smo krenuli sa radom te ocekujemo Vase komentare!

http://www.joomla-cafe.com

NHF, ali tu se nema trenutno što za reći. Ali…[HTML]
[/HTML]…popravite to

Napišite nekoliko tutorijala, odradite SEO, sredite linkove… Sretno!

lajkovao sam vas na fejsu :slight_smile: Nadam se da će biti korisnih tekstova :slight_smile:

Srećno!

Nije lose, primamljivo za oko, samo sad navalite na tekstove

hm, požurite se s tekstovima, jer ulećete u vremenu Joomla turbulencija na hr sceni.
:slight_smile:

zar još ima freelancera koji koriste joomlu?

kolko sam primjetio 70% joomla korisnika je prišlo na worldpress

Potrebno je više korisnih tutorijala, instalirati je svi znaju.

Tek smo krenuli, najbolje tek dolazi!

Oprosti na offtopicu;

od kud ti to?

[quote=“Starca”]Oprosti na offtopicu;

od kud ti to?[/quote]

Prvi dizem ruku.

I nadjite si nekog tko ce vam pisat tekstove ili lektorirati, jer je tehnicka tocnost tekstova uzaludna ako te od citanja boli glava. Knjizevno, smisleno, izricajno.

[quote=“bitstring”]Prvi dizem ruku.

I nadjite si nekog tko ce vam pisat tekstove ili lektorirati, jer je tehnicka tocnost tekstova uzaludna ako te od citanja boli glava. Knjizevno, smisleno, izricajno.[/quote]

Koji je problem u tekstovima?..

Nije problem, samo ima puno mjesta za poboljsati. Ovako izgledaju kao da su pisano na brzaka i kao da uopce nije bitno kako su napisani.

Ponavljam, knjizevno, smisleno, izricajno. I nadasve, profesionalno.

Očeš pisat za Joomla Cafe ?..

Prezauzet sam vlastitim projektima, no hvala.

Ako imas koji prijedlog za sajt dodaj me na shade1106@live.com

Joomla je proslost… WP je najjaci… Kako mislite monetizirati sajt? Pogotovo zato sto nije na engleskom?

WP nije sigurno najbolji…

WordPress se donekle mogao mjeriti sa Joomlom 1.5, ali poslije dolaska 1.6 verzije, sve usporedbe padaju u vodu!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja