Www.mojdom-projekt.com

Evo jedna nova stranica za koju sam htio da bude skroz jednostavna.

http://www.mojdom-projekt.com

Možda bih je mogao još ušminkati, ali ne znam je li potrebno.

Primjedbe, savjeti?

[SIZE=“3”][color=“Navy”][font=“Garamond”] Kvalitetno i jednostavno napravljeno.
Fotografija bi trebala biti bolja u galeriji fotografija, poveznice bi trebale raditi pritiskom na kocke u KONTAKT stranici.
Uglavnom zadovoljavajuće.
[/font][/color][/size]

e-mail adrese u footeru…to je za spamere?

Onome tko ti je slagao web predloziti postavljanje “title” i “description” tagova…
Zacudjujuce je da to ne zna??!!
Vjerovatno zbog toga ti je google indexirao samo dvije stranice:

http://goo.gl/na9k0

ima jos puno toga…

[quote=“posluzitelj”]Onome tko ti je slagao web predloziti postavljanje “title” i “description” tagova…
Zacudjujuce je da to ne zna??!!
Vjerovatno zbog toga ti je google indexirao samo dvije stranice:

http://goo.gl/na9k0

ima jos puno toga…[/quote]

Ja sam slagao web.
Da, to sam zaboravio :slight_smile:
Evo ubacio sam. Iako ni tu nisam siguran što napisati. Ne znam točno koja je razlika između description, keywords i ostalih meta tagova. Je li tu bolje napisati što više ključnih riječi ili izabrati samo one koje su bitne?

Činjenica je da ne znam puno stvari.

Koji je tvoj prijedlog za e-mail adrese?
U footeru link za kontakt stranicu?
A da kontakt stranica bude kontakt forma možda?

…ima jos puno toga…

Slobodno reci, tu sam da učim :slight_smile:

[quote=“Zubatac”][SIZE=“3”][color=“Navy”][font=“Garamond”] Kvalitetno i jednostavno napravljeno.
Fotografija bi trebala biti bolja u galeriji fotografija, poveznice bi trebale raditi pritiskom na kocke u KONTAKT stranici.
Uglavnom zadovoljavajuće.
[/font][/color][/size][/quote]

Hvala na komentaru.

Koja bi fotografija trebala biti bolja?
Thumbnail ili ona velika koja se otvori?

[quote=“dharma3d”]Ja sam slagao web.
Da, to sam zaboravio :slight_smile:
Evo ubacio sam. Iako ni tu nisam siguran što napisati. Ne znam točno koja je razlika između description, keywords i ostalih meta tagova. Je li tu bolje napisati što više ključnih riječi ili izabrati samo one koje su bitne?[/quote]

Bitno je samo da ti svaka stranica ima svoj smisleni description za Google indeksiranje i da nemaju sve isti decription. Keywordi su danas uglavnom nebitni.

Je li bitno kod SEO optimizacije za ovu stranicu napraviti slijedeće:

Je li tako?

Ako jest, znači li to da u folderu dozvole/gradjevinska_dozvola/ imam file index.html umjesto prijašnjeg dozvole_gradjevinska_dozvola.html u root folderu?

Ne, prvi url je bio sasvim dobar. Koristi - umjesto _. A ukoliko želiš da url završava sa / to se radi preko .htaccessa

Hvala!

Zadnjih par dana radim na sređivanju stranice u pogledu optimizacije. Primjenio sam sve vaše savjete.

http://www.mojdom-projekt.com

Kako mogu provjeriti da li je stranica dovoljno dobro optimizirana?

Dodaj me na skype pa možemo popričat popodne.

Estra lepo ispalo ja bih samo tu mozda navigaciju malo izmenjao ili izmedju stavio barem * ili |

hmatic
Bedasto ti je u potpisu imati e-mail adresu jer ce ga pokupiti spambots-i pa ce ti zatrpati (ako vec nisu) “sanducic” sa hrpom spam mailova.
Svako te moze kontaktirati putem privatnih poruka…publiciranje maila ti samo skodi i nema bas neki smisao.

Dharma…u “potpisu” weba mojdom…na tvoj web linka anchor text “dharmaWebStudio”…a ispred toga je text “web dizajn”…sredi si da ti na web linka “web dizajn” a “dharmawebstudio” bude samo text…ili ukoliko mislis da ce na googlu “dharmawebstudio” biti trazeniji pojam od “web dizajn”…ostavi anchor “dharmawebstudio”.
Ah…ukoliko je “mojdom” na istom serveru gdje i “dharmawebstudio”…zanemari gore spomenuti savjet…

odlično jednostavno sve osim, malo poradi na main meniu ovako izgleda kao jedna velika riječ. ne vide se razmaci između.

Ne rade ti linkovi u kategoriji “Dozvole”

“Za gradnju i legalizaciju objekta iznad 400m2 potrebni su:”

Potvrda glavnog projekta
Lokacijska dozvola
Potvrda izvedenog stanja
Građevinska dozvola

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja