Www.nk-dinamo.hr - novi dizajn

Konačno redizajnirana službena stranica Dinama:)

Kako vam se čini?

Ha? takva je bila i prije, već godinama ako se ne varam.

Ovakva? (vidi privitak)

Vjerojatno je neki cache kod tebe…

Da, evo sad je novi :slight_smile:

Meni se sviđa mada nisam ulazio u detalje nešto posebno. Znaš šta me zanima? Zar nisi mogao riješiti nekako drugačije #anchor dodatak u linku barem u glavnom meniju?

Tko - ja:D? Ma nemam baš ništa s redizajnom.

:krele:a ja mislio da si ga ti sklepo:krele:

Site mi je fenomenalan, neovisno čiji je i što je na njemu. Predobro :gitara:

Baš su uspjeli pogoditi nekakav plastic-look. Plastique-look? Izvrsno izgleda.

IMNHO site je malo blaža katastrofa. Sadržaj je razbacan, site je “preplavi”, ona zlatna navigacija mi se nikako ne uklapa u koncept sitea. Nadalje oni boxovi raznoraznih boja razbacani, bolje reći nabacani, s brda s dola sadržajno nepovezani, također stranica nema nekakv kontinuitet i tak’. Sve u svemu jedna dobra 2 s obzirom da se radi o trenutno najjačem hrv. nogometnom klubu. Mislim da su mogli puno bolje.

Prije 2-3 tjedna su prvi put pustili redizajniranu stranicu i bilo je katastrofa, puna nekakvih grašaka s linkovima, javascriptom itd… A Dinamo se nije bio potrudio niti neki normalan server uzeti, stranica je bila preprespora kao da je bila na nekom free hostingu… ili kao da surfate iz Afrike pomoću nekog šugavog 56k modema… :smiley:

Vidim da su to sad sredili, meni se sviđa izgled… što se sadržaja tiče, nadam da će staviti i englesku verziju za strane posjetitelje… kao što to ima svaki malo ozbiljniji europski klub.

Mora da si Hajdukovac :slight_smile: :stuck_out_tongue:

HNL me zanima ko i kravu balet. :slight_smile:
Kad smo već kod Hajduka njihova stranica je malo jača katastrofa.


naspram ovog nk-dinamo.hr je vrhunski odrađena stranica.

Po čemu je hajduk.hr toliko bolji?

meni se sviđa, a nisam ni navijač dinama. Normalno da je stranica cijela plava, što si očekivao od dinama? bijelu i crvenu boju?

'Ko reče da je hajduk bolji? Ja sam napisao da je hajduk.hr malo veća katastrofa, a ne manja.

Ma hajduk će dogodine biti prvi :smiley:

Možda, al prvi odozada :mala: