Www.svetigara.net

Kritike, predlozi, sugestije, komentari za
http://www.svetigara.net
.

Sve što ne valja na sajtu, recite pokušaćemo da promenimo na bolje …

Title mi se ne sviđa

Svet Igara - PS, XBOX, PS (opisi, najave, šifre)

Zarezima i zagradama nije mjesto u titlu.

Malo mi je darkerski za gejmerski sajt. Za ostalo nisam kvalificiran jer se ne igram. :slight_smile:

Descriptiona se ne bi posramio ni Milan B. :slight_smile:

[quote=“trnac”]Title mi se ne sviđa

Svet Igara - PS, XBOX, PS (opisi, najave, šifre)

Zarezima i zagradama nije mjesto u titlu.

Malo mi je darkerski za gejmerski sajt. Za ostalo nisam kvalificiran jer se ne igram. :slight_smile:

Descriptiona se ne bi posramio ni Milan B. :)[/quote]

potpisujem dio, a ovo darkerski…ostani 10sec na sajtu…vrte se i vedrije pozadine …

Sve u svemu…:doki:

hvala :wink:

Sajt mi se svida i dobro si ga osmislio

Lijep joomla tempates si odabrao, sasvim mi odgovara uz tematiku.
Također kunenea forum po mom ukusu.

[quote=“mikibm”]Lijep joomla tempates si odabrao, sasvim mi odgovara uz tematiku.
Također kunenea forum po mom ukusu.[/quote]

Copyright © 2010.Designed by Ivan Petkovic ovo nije vidilo ni I od Ivana

lp

Favicon mi je krajnje zanimljiv, jesi ga ti odradio ili je došo’ uz predložak.

da zanimljivo

kako bi rekli bosanci … jarane nema se ovdje sta recenzirati … gotov joomla template sve sredeno u 10min

od celog-a sajta favicon mu je bio zanimljiv, a i od 20 copyright-a - razlicitih od komponenata … on je nasao zamerku za Copyright © 2010.Designed by Ivan Petkovic, pa sta ima veze pa to, ako pise ivan petkovic, zar se ljutis :):):):slight_smile:

A zar nije potrebno vreme da se nadje besplatno - ili kupi template? zatim da se našteluju sve pozicije modula (nakon instalacije istih), da se instaliraju komponente, da se ubace nove slike, sadržaj … i još mnogo toga sto sada ima na sajtu. i nemoj da mi sada pises - pricas, da nema ni i od (designed by ivan petkovic).

Zyex, bez uvrede, ako mislis na ceo sajt da je napravljen za 10 minuta, onda napravi isti takav, a ako mislis samo na instalaciju templatea … onda ok :wink: … Inace kakvi ste to ljudi. Kao to treba da mi pomogne, ti komentari.Gluposti pises …

Nemojte sada nakon ovoga, da svrljate bespotrebno da branite sebe i svoje izjavljene komentare - pametne glave …

Sasvim solidno site izgleda…

Ja bi eventualno pokušao malo srediti ovaj dio sa novostima, nekako odvojiti te vijesti, mislim da bi vec ljepse bilo kada bi ispod svake novosti stavio samo <hr tag, a možeš i css-om deinirati neki okvir. Nadam se da si skuzio sto zelim reci,

Inače na obaziri se na neke što komentiraju da je gotov template i napravljeno u 10 minuta. Ljudi znaju biti ljubomorni, što ćeš… :smiley:

Ivice naletio si na ljude na ovom forumu (njih vecina) koja se bavi web dizajnom, programiranjem, seo-m itd … znaci ljudi sami sebi to rade vec duze vrijeme (godine) …

uz malog prepravka gotovog templatea to nije za recenziju (bez ljutnje)

jos male prepravke kao sto bi mogao css-om definirati okvir template nebi bilo lose …

[quote="’<[cyber"]>]Sasvim solidno site izgleda…

Ja bi eventualno pokušao malo srediti ovaj dio sa novostima, nekako odvojiti te vijesti, mislim da bi vec ljepse bilo kada bi ispod svake novosti stavio samo <hr tag, a možeš i css-om deinirati neki okvir. Nadam se da si skuzio sto zelim reci,

Inače na obaziri se na neke što komentiraju da je gotov template i napravljeno u 10 minuta. Ljudi znaju biti ljubomorni, što ćeš… :smiley:[/quote]

prestigao me

nemam ja sta biti ljubomoran na njegov sajt :band:

[quote=“Zyex”]
uz malog prepravka gotovog templatea to nije za recenziju (bez ljutnje)
…[/quote]

Čekaj malo, zar se kod recenzije stranice racenzira samo dizajn? Sadržaj, ideja i sve ostalo je nebitno ili?

Ja neznam u čemu je problem, ali čim neko na recenziju stavi site u joomli sa gotovim templateom, odmah ista priča kako se tu nema što recenzirati

pricas price a kad sam ja stavio onda je bilo isto …

Ivica samo naprijed i sretno …

Uglavnom. :slight_smile:

Ja više i ne stavljam svoje sajtiće na recenziju jer im je dizajn uglavnom nikakav pa da izbjegnem blamažu. Bolje šutiti i raditi. :zub:

[quote=“trnac”]Uglavnom. :slight_smile:

Ja više i ne stavljam svoje sajtiće na recenziju jer im je dizajn uglavnom nikakav pa da izbjegnem blamažu. Bolje šutiti i raditi. :zub:[/quote]

tako je i najbolje …

ne bi se družio na tom siteu, jednostavno bi silom prilike uzeo sto mi treba i to je to.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja