Www.tjedni-menu.com

Poštovani,

što kažete na izgled ( a i smisao) stanice
http://www.tjedni-menu.com
. Nije nova (stara je nekih 8 mjeseci). Ne vjerujem da ovdje na forumu ima publike kojoj je ova tematika zanimljiva ali mislim da ideja stranice nije loša. Kuham i sam i znam da je najveći problem svakog kuhara (amatera ili…) “A što skuhati danas”! - Ovdje recimo odgovaramo na to pitanje a obuhvaća i neke bliske teme : Uređivanje interijera, Kjige za preporučiti , Popis restorana. Imam dosta ideja za budućnost. Ako ništa drugo imate Vic dana i neku zanimljivost koju možda niste znali

Hvala svima unaprijed

Ivan

Bio bi štos kada bi vicevi bili povezani s kuhanjem/klopom. :slight_smile:

Stranica mi je simpa jedino je u teškoj svađi sa SEO-m. :zub:

[quote=“trnac”]Bio bi štos kada bi vicevi bili povezani s kuhanjem/klopom. :slight_smile:

Stranica mi je simpa jedino je u teškoj svađi sa SEO-m. :zub:[/quote]

Ja mislim da nije, sta bi onda reko za moju tek??

Ako je stranica iz potpisa, to je sasvim solidno. WP ima to dobro sređeno.

A što je tebi što se tiče SEO-a ovdje najveći problem trnac? Mislim zanima me- radio sam nešto oko toga ali ne previše

pozdrav

ivan

i te kako nas ima koje klopa interesira :slight_smile:
Svidja mi se to sta sam kuhas, ali su ti recepti za nekoga ko sam kuha malko pre sturi. Malo moras povecat opise.
Opsisi koje dajes ne pomazu nikom:

Citiram:
U lonac ulijemo vodu, dodamo malo soli i papra. Stavljamo govedinu, crveni luk, mrkvu i celer narezane na veće komadiće. Kuhamo na najvećoj temperaturi dok ne prokuha, a zatim smanjimo temperaturu. Kada meso omekša , procijedi se juha , te dodamo u tu juhu tjesteninu koju kuhamo dok ne omekša.
Kraj citata

Koliko vode, koliko mesa, kojeg mesa(kojeg djela goveda) na najvecoj temp?! koja je to … Koliko povrca. Dane pricam da o soli papru i ostalim zacinima ni rijeci.

Podebljaj malko to i potrudi se pa se mozda dogovorimo za neku razmijenu

Poz

slažem se Tom. na početku sam sam unosio recepte i htio sam što više recepata unijeti (zato je možda prešturo- fali detaljnijeg opisa) . sad mi ljudi šalju recepte i tu nažalost ne mogu utjecati na opširnost istog. Uglavnom napravio sam ovu stranicu sebi za gušt :slight_smile:

eto dok sam popravljao tekst si se javio.

Ja sam shvatio da su to tvoji recepti koje ti kuhas, a ne da ti ih drugi salju.
Takvih stranica imas koliko oces, ako oces nekaj kaj se razlikuje od drugih, moras stranici (receptima) dati neki svoj stih.

Poz

[quote=“Ivan1000”]A što je tebi što se tiče SEO-a ovdje najveći problem trnac? Mislim zanima me- radio sam nešto oko toga ali ne previše

pozdrav

ivan[/quote]

Npr.
http://www.tjedni-menu.com/Jela-s-mesom/

Svako jelo na toj stranici ima link s anchorom “Više” umjesto da je anchor naziv jela.

Title može slobodno biti dulji.
Description ti je uvijek jednak što odmaže.

Hvala trnac - primljeno na znanje! U potpunosti se slažem s tobom i svakako ću poraditi na tome ovih dana. Vidim na GA da imam 70% posjeta s Googla što možda i nije loše. Recimo za upis:

Jela s mesom

Jela s ribom

Riba na lešo

Teleći medaljoni

Pita od krumpira

Grah s kobasicama

sam na prvoj stranici :slight_smile:

Nisam detaljno proučavao, ali stavio sam u bookmarke tako da ću još vidjeti hoću li svraćati ili će brzo nestati iz bookmarka.

Jeste li znali…
Vic dana! (svaki dan isti)
nemaju nikakve veze s tememo sajta, a trebali bi.

A nemam pojma kakve veze s temom sajta imaju Fotografija tjedna i Vremenska prognoza (gdje su tečajna lista i tv program?).

Može još prijedloga :slight_smile:

Svakako ću uvažiti tvoje komentare gambo

Stranica ima potencijala… Preporučam vam da probate malo ljepše slike jela na početnu ubaciti, prvi dojam mi nije baš da ću to kuhati ako tako ‘bljedunjavo’ izgleda :slight_smile:

Pa primjecujem isto ono sto ti je vec netko rekao za slike, plus jos i to sto su na naslovnoj thumbnailovi slika rastegnuti po vertikali, pa svaki tanjur izlgeda jajasto. Ne izgleda bas lijepo, a ni profesionalno…

Izbor boja je očajan, kao da vičeš “Bježte odavde!” Vicevi? Kakve to ima veze s hranom?
Gore onaj logo je također ružno, po mom mišljenju bolje da si kupio i prilagodio neku wordpress ili drupal temu.

Odlična stranica :wink:

volim recepte…i svidja mi se informacija koju pruzas…prostudiraj malo o

,

,

…tagovima…Takodjer…zbog cega raznorazni cms-ovi postavljaju “title tag” iza description, keyword i inih tagova?! Zar nebi trebao biti iznad svih?!
Guglo sam “Grah s kobasicama”…i nisi na prvoj stranici…ostale pojmove nisam pretrazivao…

[quote=“posluzitelj”]volim recepte…i svidja mi se informacija koju pruzas…prostudiraj malo o

,

,

…tagovima…Takodjer…zbog cega raznorazni cms-ovi postavljaju “title tag” iza description, keyword i inih tagova?! Zar nebi trebao biti iznad svih?!
Guglo sam “Grah s kobasicama”…i nisi na prvoj stranici…ostale pojmove nisam pretrazivao…[/quote]

Progooglaj opet pa ćeš viditi da je :slight_smile:

ma je…to je tebi prvi…pocisti si cache browsera i izadji iz google accounta…pa ces vidjeti ovo kaj ti saljem u attachu…

Moderatorima: pa dajte nam da embedamo fotke…hocu rec’ s kojim fotkama Vas se moze naci na “google image” pretrazivanju?!

Grah s kobasicama - prva strana
Grah sa kobasicama - unknown

:slight_smile:

Pozdrav

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja