Www.truthshots.com

Zdravo ljudi, evo ovo je novi projekt, radio sam sve u php-u html-u css-u i mysql baza, msm još uvijek radim, nije gotovo.
Zamišljeno je kao otvoreni blog ili forum, i slično, gdje će ljudi moću anonimno moći da kažu sve što im je na srcu o bilo kome ili bilo čemu, a ostali će moći da to prokomentiraju i podijele sa prijateljima na facebook-u, i čak ukoliko im se ne dopada što su pročitali da napišu repliku.
Usput, bio sam i kod par advokata i rekli su mi da je projekt legalan, za cudo veliko. :slight_smile:
Eto, pa sta vi mislite? :slight_smile:
www.truthshots.com

Kad zavrsis onda objavi, za sad dosta lose, logo, font, navigacija…

A kolega šta ti se ne svidja? :slight_smile: Šta je problem kod navigacije? :slight_smile:

SEO to je problem

Prvo color drugo font, takodje color kod username ne uklapa se crna i ova tamno plava da nazovem nikako.

Jedna slika sa nekim sto ubija :slight_smile:

Kakav wall kakav my history? a pravis kao otvoreni blog ili forum

Ima tu još puno posla za bilo kakav review…
Ovako ćes samo dobiti negativne kritike i odustat ćes i sam od projekta…

1.) SEO jos necu raditi jer nije gotovo
2.) Sceko, to sto ti spominjes su sve same finese, i s obzirom da cijeli kod pišem sve sam od čiste nule, nisam obraćao pažnu toliko na te detalje koliko sam na funkcionalnost, i to ti nije jasno sto sam ubacivao jer još uijek nemaš sliku šta ustvari kreiram. :slight_smile:
3.) Ja neću odustati jer ovo je unikat u svakom pogledu, ne postoji nista slicno na netu, a i pisano je sve od nule, kao sto sma vec i spomenuo. :slight_smile:

Zašto bi odustao ? Odradi do kraja. Možda na početku maknuti registraciju jer pri maloj posjeti, teško da će ti pisati po zidu. Sretno sa projektom :lula:

Napokon glas podrške, hvala! :slight_smile:
Jedino čega se bojim jeste da neće biti dovoljno posjećeno možda, iii meni nije problem ništa isprogramirati, ali ne znam kako to plasirati na tržište, kako da to pokažem narodu… :confused:
Neki prijedlog?

Molim te riješi se Comic Sansa
Ideja možda i nije loša, ali mislim da te čeka još puno posla. Ali ako misliš nešto zaraditi od ovoga, teško i nikako.

Okej je tvoj projekat i sve, al moje misljenje je da si prvo trebao odradit eto primer u photoshop napravit dizajn sve kako to treba izgledat pa posle iskodirat, i psole samo iskoimas odma gotov projekat. Nego ovako ti nesto kodiras radis, a jos uvek smisljas sta ce tacno biti i to sve ne lici ni sta. Cisto prijateljski savet, ja i jedan drug smo isto tako bili poceli da radimo svoj cms, ajde kao ja napravio kako to treba da izgleda jedan dio tj administraciju prvu stranicu, a ostale posle smisljali umesto sve da smo odradili pa posle samo on iskodirao. I propade projekat :slight_smile:

Drugo, dobro ja da znam sad da idem kod advokata kao i ti da pitam svaki put kad radim neku stranicu jel to legalno. Jer ti ovako samo odajes ideju, neko pogleda i odradi pre tebe jer ti imas jos posla preko glave, da ne pricam samo o tome da moras da radis dizajn od 0 isto kao i to da ces morat dosta oko kodiranja menjat i doradjivat. Jos ako taj neko ima malo love plati reklamu na par dobrih sajtova i ti ga da izvines ispusis.

Moje misljenje je da si ovo trebao postavit na kraju kad zavrsis i dizajn i sve, pa onda da dajemo predloge sugestije. Ovako ne mozemo dati nikakav predlog na jednu sliku koja je na sajt i par linkova. Sem da ti kazemo da ti je ideja dobra i da je neko realizuje pre tebe.

Iskreno ja mislim da na ovome forumu ima najjmanje programera… haha :smiley:
Sve neki aplikativci, nema od toga vajde… :smiley:

Sto mi je sa tastaturom pola slova pojelo, jebala me ova latinica.
Vidi dzabe znas programirat, kad ti sajt ne lici ni na sta. Mos ga izreklamirat i pitanje je dal ce se iko vratit. Danas php programera imas koliko zelis, i dzabe ti to znanje kad ne umijes da ga unovcis. No gledaj ti da uzmes od toga pare, ne da pravis nekakve projekte koji nikome ne sluze.

I pravi odgovor ti je dao @Popic

@Boocy jos nesto ove linkove ako ti je vec naziv Wall, stavi onda wall.php ne zid.php

Jos jedan predlog, kad vec znas odradi da ti ne ide
http://truthshots.com/post.php?objava=36

vec
http://truthshots.com/vazna-obavijest.php

[quote=“Sceko”]Sto mi je sa tastaturom pola slova pojelo, jebala me ova latinica.
Vidi dzabe znas programirat, kad ti sajt ne lici ni na sta. Mos ga izreklamirat i pitanje je dal ce se iko vratit. Danas php programera imas koliko zelis, i dzabe ti to znanje kad ne umijes da ga unovcis. No gledaj ti da uzmes od toga pare, ne da pravis nekakve projekte koji nikome ne sluze.

I pravi odgovor ti je dao @Popic

@Boocy jos nesto ove linkove ako ti je vec naziv Wall, stavi onda wall.php ne zid.php

Jos jedan predlog, kad vec znas odradi da ti ne ide
http://truthshots.com/post.php?objava=36

vec
http://truthshots.com/vazna-obavijest.php
[/quote]

Opet ti o finesama čovječe… hahah xD
A to što ti piše wall to je zbog toga sto sam isprogramirao da ukoliko moj isstem prepozna da si iz bih, srbije, hrvatske onda ucita nas jezik, a ukoliko nisis ucita engleski, smao sto je baza podataka nepotpuna o varijaciji IP adresa, tako da se nekome ipak ucita engleski

Ma ja mislim da tebi ne treba nikakva pomoć, ti sve već znaš. :slight_smile:

[quote=“Boocy”]1.) SEO jos necu raditi jer nije gotovo
2.) Sceko, to sto ti spominjes su sve same finese, i s obzirom da cijeli kod pišem sve sam od čiste nule, nisam obraćao pažnu toliko na te detalje koliko sam na funkcionalnost, i to ti nije jasno sto sam ubacivao jer još uijek nemaš sliku šta ustvari kreiram. :slight_smile:
3.) Ja neću odustati jer ovo je unikat u svakom pogledu, ne postoji nista slicno na netu, a i pisano je sve od nule, kao sto sma vec i spomenuo. :)[/quote]
ne govoreim o dustajanju i dizajnu jer se u to nemješam svako ima svoj ukus. A kad si mislio radit SEO jel tebi jasno da moraš zadovoljit preko 200 parametara za iole kvaliutetan SEO to se neradi kad je gotovo jer onda nema smisla ni efekta, tad je to akcija “uzalud vam trud svirači”. Kako si mislio skupit korisnike bez SEO i iole kvalitetno odrađene logičke strane sajta?

Stranica obično ne ide online dok nije i SEO gotov jer Google će ti pokupiti stranicu čim ju staviš online sa tim ne-SEO linkovima.

@Boocy Programeru naš šta ima da ti očitava ko je odakle vidiš ja sam i Crne Gore pa mi očitava Eng, za to lepo ubaciš da mogu da odaberu na kojem će jeziku stranicu i kako ti se onda adrese uklapaju u to wall = zid.php niđe veze. Pola sajta na eng pola na hr il koji već, 1. Važna Obavijest. sa strane Your posts;

Otvorim
http://www.truthshots.com/novipost.php
piše mi Registracija sve ostalo na eng For reading and commenting on the notification of other members No registration is necessary.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja