Www.upcafe.hr

Ovu sam stranicu napravio nedavno.

http://www.upcafe.hr

Nisam neki programer, ali pokušavam napraviti da dobro izgleda.
Primjedbe?
Možda da se flash ne učitava na svakoj stranici?

Ili da napraviš dva flasha. Prvi ovakav potpuni neka bude samo na naslovnici dok na podstranicama napravi kratku verziju gdje će se iscrtavati nešto minimalno, npr. samo šalica.

Mada mislim da bi i ovaj naslovni trebalo “malo” skratiti jer traje cijelu vječnost. :slight_smile:

Sasvim korektno. Flash je malo naporan, ali meni je i tako plugin blokiran.

Ja bih definitivno maknuo flash i stavio neku vertikalnu sliku. Inače, stranica mi se sviđa.

[quote=“trnac”]Ili da napraviš dva flasha. Prvi ovakav potpuni neka bude samo na naslovnici dok na podstranicama napravi kratku verziju gdje će se iscrtavati nešto minimalno, npr. samo šalica.

Mada mislim da bi i ovaj naslovni trebalo “malo” skratiti jer traje cijelu vječnost. :)[/quote]

Da, to mi dobra ideja. Hvala…
A glede trajanja, primjetio sam da u nekim browserima ide sporije…

Stranica izgleda dobro, bila bi još bolja da ima galerija slika od ponude (nisam baš vegetarijanac ali ako mi se nešto svidi na slici)

Da, to sam i ja predložio kumu (koji je vlasnik restorana), ali eto zasad nema…

Inače stavio sam sad flash samo na prvoj stranici, na ostalima je jpg.
Sad je puno bolje.

Hvala na inputu…

Profi u svakom pogledu, stranice za primjer, čista 10.

Thanks!

Imam jedan problem…
To se ne primjeti na ovoj stranici, ali mi radi problem na stranici koju trenutno radim.

U Internet Exploreru lijevi div s flashom i logom je pomaknut malo dolje. U svim ostalim browserima je pozicioniran malo više.

A ako kliknete na galeriju div je pozicioniran tamo gdje bi i trebao biti.

Jedina je razlika što samo u galeriji nemam nikakav Flash na stranici.

onaj okomiti stupac s lijeve strane s logom bode oči, preupadljivo je i tamno, ko da strši, ja bi to bolje uskladio

Taj vertikalni stupac na naslovnoj izgleda nekako ko da je nešto puklo u dizajnu. kako prereže ovu šalicu i ove slike gore izgleda ko da je pobjeglo nešto.

sve osim toga ok solidno

[quote=“mustra”]Taj vertikalni stupac na naslovnoj izgleda nekako ko da je nešto puklo u dizajnu. kako prereže ovu šalicu i ove slike gore izgleda ko da je pobjeglo nešto.

sve osim toga ok solidno[/quote]

Hvala. Obratit ću pažnju na to u daljnjem radu…
Zapravo, iako se velikoj većini stvarno sviđa, jedna osoba je mislila da mi se dogodila greška u layoutu… Ne vidi se cijela šalica, flash je prekriva… Pa me hitno zvala da to ispravim, ali tako sam u stvari i htio. Očito mi to nije bilo neko naj rješenje :wink:

Skužio sam da ti to tako htio napraviti, ja sam ti napisao prvi dojam a to je jako važno :smiley:

Btw, tvoji su designovi stvarno dobri.
Kako mogu naučiti praviti tako dobre templateove? :slight_smile:

[quote=“dharma3d”]Btw, tvoji su designovi stvarno dobri.
Kako mogu naučiti praviti tako dobre templateove? :-)[/quote]

Vježbom nikako drugačije. Napravi 10-20-50-100 komada, gledaj tuđe radove, smisli nešto svoje. Samo vježbom

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja