Xclaim - aktivacija stranice i drugi oglasivaci?

Pozdrav svima …

Zanima me nakon registracije racuna na Xclaim nisam dobio nikakvu poruku o registraciji racuna na istome pa me zanima da li dolazi E-mail nakon registracije ili je ovo normalno ?

Takodjer nakon same registracije koliko dugo treba da se stranica aktivira/odobri.

Naravno zanima me takodjer i da li je dopusteno sa Xclaimom raditi u suradnji sa recimo adsesom ili etargetom jer na jednom blogu koristim etarget a na drugome koristim adsense …

Hvala na odgovorima … (u koliko ih bude :smiley: )

Mislim da možeš koristiti xclaim i adsense, barem sam ja tako prije koje 2 godine :slight_smile: ali raspitaj se da nisu pravila mjenjali u svakom slučaju :smiley:

Naravno da možeš.

[quote=“iglocsfi”]

Takodjer nakon same registracije koliko dugo treba da se stranica aktivira/odobri.

Hvala na odgovorima … (u koliko ih bude :smiley: )[/quote]

Meni su odobrili samo stranicu za koju su me oni kontaktirali, prijavio sam poslije još
neke stranice , ali bez odgovora.Inače odobravaju stranice sa jako puno teksta , pa je to vjerojatno razlog…

[quote=“robi76”]Meni su odobrili samo stranicu za koju su me oni kontaktirali, prijavio sam poslije još
neke stranice , ali bez odgovora.Inače odobravaju stranice sa jako puno teksta , pa je to vjerojatno razlog…[/quote]

Ne, neg koliko sam čuo od dosta drugih ljudi da su jako traljavi u svom poslu. Isto kao i ona glupost da ne isplaćuju ispod 500kn (ne znam jel još uvjek imaju takvu politiku ? ) ako da onda :mm:

To je ok da ne isplačuju ispod 500 kn, tako radi i adsense i etarget ali njima za svaki sajt trebaš sakupiti 500kn da bi dobio novac.

Zašto je ok? Prije ću na adsensu napucati onih 100$ neg na xclaimu 500kn.

I, jesu ti odobrili ili se javili?
Ja sam se prijavila prekjučer i ništa… pa ne znam da li da još čekam ili da ih kontaktiram.:rocjena:

Ne na zalost niti odgovora niti ista al dobro nije toliko bitno i hitno… testirao sam nisam dobio odgovor i vjerujem da je to jednako odbijanju mog zahtjeva …

Kao što sam rekao, fušeri :spimp:

evo mali bump… koristi li ko od vas xclaim?
ja sam nekad davno i sve je štimalo, bilo klikova, prikaza, a onda je odjedanput stalo sve, pa sam maka kod sa stranice.

u nekoliko navrata sam vraća kod na stranicu, ali opet ništa, pa ga skinem, pa ga vratim, pa skinem… i tako do danas nema ništa od toga. A naletim na neke sajtove i vidim da imaju xclaim.
ima sam nekakav kontakt di mi ništa nisu popravili ni objasnili. a korisničko sučelje kad se logiraš mi je također nejasno, sve nešto ofrlje. tako npr. objašnjenje za postavit kod je fantastično: “…stavite kod tu i blablabla…”!!!
blabla?? ono u stilu lorem ipsum ali na službenoj (dignutoj) stranici.

uglavnom jel to još živo, jel ga neko koristi i kako uopće isplaćuju fizičkim osobama?

hvala

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey