Xml reader - empty tag

Uspio sam ukomponirati kod sa:
http://cweiske.de/tagebuch/Importing%20huge%20XML%20files%20using%20PHP5%20-%20efficiently%20and%20conveniently.htm

Međutim, problem nastaje kad se pojavi empty tag, tj., bez problema obradi

gbhbh bhbjkj bghghj

u situaciji:

gbhbh bghghj

ne očitava c

svaki tag moraš otvoriti i zatvoriti.
Ne otvaraš b tag samo ga zatvaraš.

neshvaćaš, u pitanju su cjenici koje povlačim od određenih poduzeća, nemam utjecaj na njihov sadržaj, takvi su kakvi jesu

a probaj pronaći neki drugi reader, koji nije xml, već html pa možda prođe.
Ili probaj sam uhvatiti vrijednosti, u takvom formatu ako nema atributa nije previše teško preko regexa uhvatiti što želiš.
A i probaj ih kontaktirati i upozoriti na grešku.

Da ovo nije validno, Možda najbolje da uopće i ne koristiš xml parser, jer to u večini neće proći, niti ne bi trebalo proći, već da sam napraviš parsiranje ovoga.

Nazovi ih i kazi da im nije ispravan XML, mislim cemu davanje XML’a ako nije ispravan gubi poentu kompletno. Ne pokusavaj nista drugo nego javi i ukazi na gresku

Ispričavam se, nije u pitanju situacija kako sam naveo:

gbhbh bghghj

već:

gbhbh bghghj

malo sam se zabunio kod b taga, koliko shvaćam, xml je ipak ispravan, međutim, xml reader ga svejedno ne očitava kako treba.

onda promjeni xml reader.

moguće jest da reader očekuje , zato jer se tako i prije koristi.
Pa probaj prije stavljanja xml u reader promjeniti u .

radi se o xml dokumentu koji ima preko 60MB, nevjerujem da ne postoji drugi način nego prvo editirati xml

Slažem se s gorrc-em. Promjena xml readera mi se čini ko najbolja solucija tu jer ovo je sasvim validan kod.
.NET inače različito tretira sa
mu je prazan string “”, dok mu je null.
Ako ovaj tvoj xml reader ne radi dobro sa , na tvojem mjestu, ja bih ga odmah zamjenio sa drugim readerom.

Pozdrav svima hvala što niste dali ni jedno konkretno riješenje.

Ako se tko susretne s istim problemom, riješenje problema je na prvotnom linku.

Čini se da je problem bio u tvom kodu, a ne u XML readeru?

[quote=“k4q4m3”]Pozdrav svima hvala što niste dali ni jedno konkretno riješenje.

Ako se tko susretne s istim problemom, riješenje problema je na prvotnom linku.[/quote]
Priuštio sam si par sekundi da preletim spomenuti link pa ako sam u krivu ispravi me ali jedan od mogućih uzroka tvog problema je spomenut i to dva puta od dvije različite osobe u ovom topicu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja