YieldAds mala zarada zasto?

Ovako stavio sam yieldads reklame na moj blog prije 2 dana i ovako stvari stoje.

Impressions:12 938
Clicks :132
Conversions :1
i zarada je Net pub comp : 0,06 kako tako malo :open_mouth:

Zato što su loši! Mnogo! Ako ti upadne da neka prodaja što imaju i Bože pomozi, ima nešto, inače na čist CPM nisu nikakvi.

Da samo da kazem da sam ja za 2 dana imao oko 600 klikova a zarade samo 1 $ oni su CPA, na zalost i zatrazio sam brisanje naloga ne isplati se ni u ludilu drzati ih !

Nisu oni losi, moguce je da im tvoja stranica ne odgovara.

CPM bez pop-up oglasa oko 0.2$, dok sa pop-up oglasima ide na 0.5$.
Naravno, ovo su podaci na nekoliko miliona prikaza, stoga ih smatram pouzdanim.

Takodje i @Bugi (old Sime_zd) je njih koristi(o) na nekoliko stranica sa igricama i imao je slicne rezultate.

Najbolje se placa po akciji u Holandiji i UK. Te akcije imaju prosjecnu cijenu od oko 4$.

[quote=“nike”]Nisu oni losi, moguce je da im tvoja stranica ne odgovara.

CPM bez pop-up oglasa oko 0.2$, dok sa pop-up oglasima ide na 0.5$.
Naravno, ovo su podaci na nekoliko miliona prikaza, stoga ih smatram pouzdanim.

Takodje i @Bugi (old Sime_zd) je njih koristi(o) na nekoliko stranica sa igricama i imao je slicne rezultate.

Najbolje se placa po akciji u Holandiji i UK. Te akcije imaju prosjecnu cijenu od oko 4$.[/quote]

Da samo naterati nase da kliknu je velika muka da ne kazem da odrade nesto npr da se registruju ili to :frowning:

Evo malo statistike za yieldads.

Nije nesto, ali nije ni za bacit.

E nije mi jasno jesam li uopce primljen ili odbijen u ovu mrezu. Tamo u publisher sam popunio onu formu prije 7 dana. Nisam dobio na mail nikakve informacije ni da sam je popunio ni kad ce mi se javit ni nista ???

Ma bolje da nisi primljen cisto gubljenje vremena ti je sa njima.

Totalna katastrofa su! Sem ako nemas 90% trafica iz EU.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja