Yoast WordPress SEO - postavke

Bok,

može netko preporučiti link gdje se može vidjeti kako podesiti Yoast WordPress SEO plugin
jer na googlu ima tona postavki , a neznam koje odabrati :hmmmmmm:
ili ako je netko voljan pa svoje postavke
postaviti ovdje putem screenshotovima

hvala !!! :sherlock:

zar nitko ne koristi Yoast WordPress SEO ???

Evo postavki koje ja koristim

http://www.filipmedia.com/yoast.zip

[quote=“SteelMaiden”]Evo postavki koje ja koristim

http://www.filipmedia.com/yoast.zip
[/quote]

hvala ! :slight_smile:

dali je moguće da nakon prelaska sa All in one seo pack plugina na ovaj Yoast WordPress SEO da mi padne
broj posjeta ? tj. dali može biti to razloga ?

:zbogom:

[quote=“chief_wolfinjo”]dali je moguće da nakon prelaska sa All in one seo pack plugina na ovaj Yoast WordPress SEO da mi padne
broj posjeta ? tj. dali može biti to razloga ?

:zbogom:[/quote]

Malo vjerojatno ali je moguće. Za tocan odgovor trebalo bi provesti detaljnu analizu.

Pozdrav. I ja također koristim Wordpress, i imam problema sa postavkama,nije li sve podešeno kako treba,tek sam otvorio web stranicu i ne snalazim se kako treba,pa bi molio pomoć da sve napravim kako treba.Imam dosta postova ali je problem što mi se skoro nijedan post ne indexira i uopće me nema na tražilicama nakon 2 mjeseca.Daniel. Hvala

A postove si samo kopirao ili?

Ma nisam kopirao,nego postavke nisu namještene,jedan moj frend je dirao i sve se pobrkalo,i sad bi mi trebalo,neko ko zna da pogleda u čemu je problem a i seo analiza stranice.Preloša mi je posjeta Hvala

Izbriši i ponovo instaliraj. Koristim taj plugin i ništa nisam mjenjao i zadovoljan sam kako radi. Indeksira stranice u istom danu, mlada domena. Ako je to uopće do toga plugina, valjda je.

Zgubijumf Hvala na informaciji. Imam još jedno pitanje,ako izbrišem wordpress i instaliram ponovno,oće li mi ostati svi postovi što sam do sada napisao? Hvala

Ovo gore je pitanje za anale.

A zasto ste otisli sa all in one SEO na taj Yoast?

Mislio je da izbrišeš plugin i ponovno ga instaliraš