Youtube backlink i vrjednost

Ima li netko “dugoročno” iskustvo ili je nešt čitao o tome koliko jedan Youtube channel link sa recimo PR5 u stvarnosti vrjedi, ne mislim to u novčanom smislu, nego da li je “težina” ista kao i da sa bilo kojeg drugog site-a sa PR5 linkam?

Poprilično je “jednostavno” dobiti PR5 stranicu (channel) pa me zato interesira.

rel=nofollow

Nije na channelu nofollow, kod videa u opisima da.

Vidi vraga, nisam ni primjetio, gledam baš, imam PR 4 jedan youtube account, nije na channelu no follow. Ali s obzirom na broj linkova koji se nalazi na tom pageu sveukupno, sumljam da šalje neku ozbiljniju vrijednost preko tog linka.

Problem je i što anchor mora biti URL -.-

[quote=“w00t”]Vidi vraga, nisam ni primjetio, gledam baš, imam PR 4 jedan youtube account, nije na channelu no follow. Ali s obzirom na broj linkova koji se nalazi na tom pageu sveukupno, sumljam da šalje neku ozbiljniju vrijednost preko tog linka.

Problem je i što anchor mora biti URL -.-[/quote]

Ne šalje channel ni jedan vanjski link, a njutarnji ne smetaju (i ako smetaju lako se maknu, ako misliš na favorite i ostala videa) tako da me interesira jer je netko stavio linkove na svoj site i da li je novi site “skočio” odmah od nule na PR4 na primjer, kad ga linkaš sa YT PR5 stranice.

Imam netkoliko channela, baš pregledao, 3 - PR5 i još 7-8 koji ću na sljedećem updateu biti vjerojatno isto na 4 ili 5 tako da to i nije za bacit u koliko vrjedi.

Pitanje je samo kako je google te stranice rangirao, odnosno linkove sa channela.

A kako vi provjeravate da li neki sajt ili dio sajta ima nofollow ili dofollow linkove?

Ima raznih SEO pluginova koji, između ostalog, imaju i mogućnost prikaza nofollowa.
Ako nemaš i ne želiš neki takav plugin, možeš upotrijebiti neki online alat, recimo
http://www.iwebtool.com/visual_pagerank

(nofollow su oni prekriženi)

Osim pregledavanja koda postoji i plugin seo4firefox.

http://www.quirk.biz/searchstatus/

Thx.

Ja imam Seo Quake instaliran. Ima li i on tu opciju? Nisam primjetio da ima.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja