Youtube - početak

Najviše me zanima kako doći do početnih pogleda.

Evo recimo ja bi prvi gledao gameplay bez komentara, a recimo vidio sam dosta takvih gameplaya i walktrougha po milijun pregleda pa i više od toga.

1 Like

Radim posljepodne pa me zato nije bilo.

Može link od kanala da vidim kako ti to radiš?

Volio bih prvo naučiti, pa ako to bude dobro naravno da bi bilo super i zaradit.

Znaci @c3po je bio potpuno u pravu, pogresno si postavijo pitanje, trebalo je biti ko sto je on naglasio : Kako ću snimati prave i dobre filmove?
I odgovor ti je dao : Pravi i dobar film(ovi) će sam pronaći publiku.

1 Like

Kako snimaš ekran? Možeš li mi reći?

Ovdje se radi o igrama na Android mobitelima

Snimam baš na mobitelu igrice preko AZ Screen Recorder-a

@Fr33jumper, najlakše ćeš do prvih subova doći, pomoću tagova tj. oznaka prilikom uploadanja videa, na to obrati posebnu pažnju, zatim dobar thumbnail, clickbait, ionako svi danas poznati youtuberi koriste clickbait da dođu do što više pregleda, dobar naslov videa i konstantno uploadanje novih videa…ovo govorim iz iskustva, jer i ja radim sličan projekat na youtubeu, doduše nije gaming ali jeste na stranom govornom području tj. engleski i nema 2-3 mjeseca kako sam počeo i već su vidljivi rezultati…

Što je clickbait?

@MuamerWP Ajde ako nije problem baci url kanal, ako ne ovdje onda na PM :slight_smile:
@Fr33jumper Namamljivanje potencijalnih gledaoca preko naslova videa.

PewDiePie za naslov videa stavio “WE STOLE A COP CAR”, a video 15 minuta traje i ti 15 minuta gledas video da vidis o cemu se zapravo radi. Duzi video = vise zarade.