Youtube video reklama na 10 sekundi

zanima me zna li netko zašto uploadan video ima google reklamu na 10 -toj sekundi videa?

Zato jer je youtube od googlea, tocnije kupio ga je za 1.6 biliona $ koliko me pamcenje sluzi… moraju nekako iskoristit za reklame :slight_smile:

Naših biliona ili milijardi? :slight_smile:

Eng bilion = naša milijarda (9 nula)
Naš bilion = eng trillion (12 nula)

1.65 milijardi

Da, znam. Zato i ispravljam d1namic jer ono kako je on rekao ispada da su platili 1000 puta više.

govoriš o svojem videu koji uploadaš ili o tuđima?

Ja na youtube zarađujem preko tih reklama, te reklame se mogu uključiti i to ide preko adsense, znači tako si postaviš i kad netko klikne na reklamu, pare ti idu na adsense account koji staviš

[attachment=1]screen167.jpg[/attachment]

Meni su odobrili te reklame na videu još prije 3 mjeseca, ali do danas nisam vidio ni lipu/cent pa sam ih pokušao isključiti, ali preko opcije u YT accountu, ali čak ni to ne radi. Reklame se i dalje vrte.
Stvar me je toliko zaintrigirala da sam složio WP stranicu na tu temu, i svakodnevno mi se javljaju ljudi sa istim problemom.
Nije za vjerovati, ali ima nas dosta koji smo u nekakvom “test” modu, reklame nam se pokazuju na našim videima, ali kinte nema. Evo detaljniji info: Data is not available for the selected report, content, and date range
Čini mi se da ću morati pobrisati svaku vezu YT-a i Adsensa, samo čemu kada ni time ništa ne dobivam.

Ma zaradjuju svi na tom youtubeu, kao i na mp igricama