Za malo vise od sat vremena idemo na Mars (Live)

Nisam previše proučavao tu tematiku pa samo nagađam. Ali, navodno je prema procjenama na Zemlji do sada eksploatirano 90% ukupnog zlata. Zato bi bilo skroz logično i na leđima nositi do Mjeseca tešku mašineriju ako znaju da tamo ima hrpa zlata i da oni jedini znaju za to.

Sorry, ali ja mislim da je to nešto potpuno logično i realno za očekivat. Druga mogućnost koja je vjerojatnija je da čovjek nikada nije bio na Mjesecu i da je sve jedna velika laž da se ispuni Kennedyevo obečanje i da se pokažu važni na vrhuncu hladnog rata.

Meni je hilarious ako netko misli da su najveći okupatori iz modernog doba bili na Mjesecu još prije skoro 50 godina i od onda se nisu tamo vraćali.

A ovo, ako je stvarno tako onda je logično i da su Ameri i danas na Mjesecu i to skrivaju, kao što skrivaju i da zlata ima puno više nego što se misli. Ako je tako, to je onda još nešto što ide u prilog Bitcoinu. Čak sam na svojoj web stranici prije cca godinu dana napisao da je moje mišljenje da zlata ima puno više nego što se prikazuje i još da me ne bi iznenadilo da ga Ameri dopremaju sa Mjeseca u tajnosti. To je sad druga tema, ali za ovu temu kažem da sam skoro potpuno siguran da ili čovjek nikad nije bio na Mjesecu, ili je i dalje tamo u najstrožoj tajnosti. Smeta me i jedno i drugo. AKo je ovo prvo onda me smeta laž, a ako je ovo drugo onda me smeta što znaju uzet pare, a otkrića drže za sebe.

dosta više teorija zavjera

nemaju samo ameri svoje satelite, rusi imaju svoje satelite koji djeluju u okviru sistema GLONASS, kinezi imaju svoje satelite koji djeluju u okviru sistema BeiDou-2 koji se nekad zvao COMPASS, EU ima svoje satelite koji djeluju u okviru sistema Galileo plus je tu i međunarodna svemirska stanica …

da li STVARNO misliš da Ameri mogu bilo šta raditi oko zemlje tajno a da Rusi i Kinezi to ne znaju?

ko će kopati na mjesecu zlato? kojim mašinama? svaka mašina ima svoj ograničen izvor energije koji se mora što kvalitetnije iskoristiti na proučavanje sastava zemljišta i na skeniranje terena … da zaista neko kopa po mjesecu sada bi ovdje letjeli letećim automobilima i ne bi kopali našu zemlju u potrazi za naftom

daj molim te, stvarno se na ovoj temi načitah gluposti to je strašno, sve neke teorije zavjere

3 Likeova

Uskoro mozemo ocekivati i kaubojce snimane na mesecu,kopaci zlata itd …

Nisi li na temi do tvrdio da je konkurencija nešto najgore što postoji. A sada bi htio da pronalazači svojevoljno počaste i pozovu konkurenciju?

I još k tome imaš fiktivne pronalazače i kopače zlata na mjesecu, što ničim ne potkrijepljuješ da bi se uzelo u smisleno razmatranje.

Da rezumiram. Smetaju te fiktivni kopači zlata zato jer se ponašaju po tvojoj ideologiji da konkurencija nije dobrodošla?

Gledao sam interviju jednog od astronauta koji su bili gore…bili su na mjesecu neupitno, ali gore nisu bili dobrodošli, zbog navodnih događaja gore, morali su imati spremnu i Kubrickovu verziju iz studija…
Zato ih i nema već godinama gore…

2 Likeova

Jel ja tvrdim da oni sigurno od tamo donose zlato?? Ili sam to možda napisao iz zajebancije kao nešto što mi je samo usput prošlo kroz glavu jer ima smisla da na Mjesecu ima zlata ako je točno da je zlato nastalo onako kako se govori da je nastalo.

Hebe mi se i za Mjesec i za Amere tako da to uopće nisam proučavao. A to što ti misliš da zavjere ne postoje je tvoj problem. A problem normalnih ljudi je što je jako puno onih koji misle da ne postoje zavjere i sve servirano uzimaju za gotovo. Zato nam se i laže toliko, jednostavno znaju da će proći.

Da li ti STVARNO misliš da nema nečega na čemu surađuje više država i što se najstrože čuva od javnosti? To sa zlatom je samo usputna ideja u koju uopće previše ne vjerujem, ali vjerujem ipak više nego u to da su hodali po Mjesecu zadnji put prije skoro 50 godina pa im je dosadilo i odustali su, dok istovremeno ruju po Zemlji toliko da će ispast na drugu stranu ili će se Zemlja urušit.

1 Like

Miješaš kruške i jabuke. Jedno je projekt kojeg financiraju porezni obveznici i koji ima za cilj razvoj čovječanstva, a drugo su privatne kompanije i čisti biznis.

Nemam ja nikakve fiktivne pronalazače i kopače zlata na Mjesecu niti sam rekao da su sigurno tamo nego samo da me ne bi čudilo, ako je točno da su bili na Mjesecu. Tebi je čudno da ako su u stanju odlaziti na Mjesec da bi u 50 godina našli način da od tamo ekploatiraju zlato? Pretpostavljam da ti barem nije čudno pretpostavljati da na Mjesecu ima zlata ako je točno da je i na Zemlju došlo iz svemira.

Slika s Marsa je relativno kvalitetna :wink:

2 Likeova

To trebaš objaviti tamo među ‘Stripove’ :joy:

@mitok, ne moraš na mjesec po zlato…dovoljno je da dofuravaš samo kamenje sa mjeseca. :smiley:

Ne znam kakav materijal bi to trebao biti da se isplati njegovo rudarenje na Mjesecu i njegov transport na zemlju. Zlato definitivno ne bi bilo isplativo.

2 Likeova
2 Likeova
1 Like

Ajde u nekim kratkiim crtama iznesi argumente iz videa.

Sada odjednom imaju ovako kvalitetnu sliku kao našli su vodu na Marsu, samo te više tjeraju da vjeruješ da je laž:

1 Like

ma vjeruj boli me neka stvar

držiš u džepu telefon koji ima tako kvalitetnu kameru da je strašno a skeptičan si prema nasi koja troši ogromne pare u naučne svrhe, jes eto baš će toliki novac trošiti u prazno

opet kažem, ljude su nekad palili na lomači jer su vjerovali da je sunce centar sistema

1 Like

Otisli su oni tamo ka sto je Felix Baumgartner skocio iz svemira


Skok je pobijedio

Jedno retoricko:

Zasto su teorije zavjere usko povezane sa niskim stepenom edukacije i siromastvom?

zato što je ljudima lakše prihvatiti kompleksnu laž nego prostu istinu :smiley:

volimo da budemo žrtve novog svjetskog poretka, masona, iluminata, rotšilda, rokefelera, cionista, reptila, lobija ovog, lobija onog

volimo da pričamo kako smo jaki jer sve to trpimo, sve se na nas jadne skrkalo

3 Likeova