Zablokiran FB account - FB stranice na njemu

Ukoliko se zablokira FB account i moram raditi prepoznavanje ljudi preko slika da mi ga otključaju, budući da više ispod slika nisu ponuđene opcije nego vi sami morate upisivati imena, gotovo mi je nemoguće pogoditi jer neznam ljude s tog progila. Imam dosta stranica na njemu i nažalost većinom sam samo ja bio admin. Zanima me da li postoji mogućnost da dođem do tih stranica, jer sumnjam da mogu otključati profil…

Tako to biva kad acceptaš nepoznanike :D. Dobro, neću u to ulaziti, znam da ljudi razvijaju biznis da imaju fake acc da bi prijatelji u stvari bili klijenti jer je bolji domet posta sa acc-a nego li sa pagea.

:slight_smile: i meni se to dogodilo… imao sam oko 250 nepoznatih prijatelja :slight_smile: taman sam napravio
pa vrijeme je da ih bolje upoznas… neznam o kojem se broju prijatelja radi ali ja sam ih upoznavo jedno 3 dana… metoda pokusaja…

Mislim da je najlakse da se na jednom racunu ulogiras i pokusas odgonetnut prijatelja,a na drugom laptopu isto se ulogiras i pokusas pronac po slici…

posto si ogranicen vremenom vjerojatno neces od desete uspjeti… ali facebook cesto zna vrtjeti 20-30 slika pa ces ih nauciti napamet kao da su ti frendovi.

Sretno! javi ako uspijes…

1 Like

Netko te je prijavio. Kad želiš dodati nepoznatu osobu , moguće je da te osoba prijavi da imaš fake račun.