Zaglavlje email-a, Delivery Status Notification (Failure) o čemu se radi?

Neznam di bi ovo postavia?! vidim da ovdi ima puno ekipe koja se bavi web-om i web stranicama…
Radi se o sl; konstantno u email porukama dobijam ovu obavijest (Delivery Status Notification (Failure)
i u poruci je brdo onih brojki i slova, znakova mail adresa itd itd…
e’ sad, ja sam trenutno na 3G prometu, na bonove (kolko kupim tolko potrošim)
Znači nisam kod nikakog operatera registriran niti potpisan!!!

Da skratim! konstatno u takim porukama mi se pojavljuje email adresa koju sam imao prije 5-6 godina kod t-com-a!!! znači nadimak ili ime i prezime, manki, i onda post.t-com.hr,
Kako je moguće da mi se i dan danas te email poruke nalaze, pojavljuju, u današnjim mail porukama, koje nemaju nikake veze sa t-com-om??? nisam nigdi prijavljen na pretplatu, nemam email poruku u t-com-u, nego na gmail-u, itd itd, neznam dali ste shvatili bit mog pitanja?
:slight_smile:

Moraš posjedovati i tu t-com mail adresu kako bi (ako bi) mogao preusmjeriti sve mailove sa t-com mail adrese na @gmail.com mail adresu

npr. [email protected] (stara mail adresa) preusmjerit na [email protected] (nova mail adresa)

Kako da dođeš do mailova koji su se nalazili na t-com mail servisu? Vjerovatno nije više moguće doći do tih mailova ali u svakom slučaju pošalji upit tehničkoj podršci.

hmm!
Ali ja ne želim te mailove!!
nije mi uopće jasno zašto se ta mail adresa i spominje u zaglavlju moje mail adrese???
Konkretno sam malo pre dobia od ovog foruma tu poruku! ali ja sam se tek nedavno registrira na ovaj forum!
sa novom adresom od gmail-a, ! žašto mi se ta mail adresa pojavljuje??? kakve to ima veze sa mojom nekom tamo strom email adresom, koju više nekoristim, niti imam ikake? to mi nije jasno :confused:

Po slici koju si bio stavio pa ponovno skinuo vidim da si poslao mail na mail adresu koja ne postoji tj na glogi****@post.t-com-hr

Ma da! ta stara adresa mi se konstantno pojavlje, ili dobijam ovaj failure!!
zašto? niti je više koristim, comp sam formatira milion puta :slight_smile: itd …
neide mi u glavu otku ona tu?

jooooj, sad sam skonta!!! u postavkama od gmail sam postavia da mii se prosljeđuje kopija na tu mail adresu!!!
://… to je to! ;(
Sory na “gnjavaži”.
(y)