Zainteresirane vlasnike fb stranica za pomoć u humanitarnoj akciji

Portal Zagrebancija.com pokreće jednu humanitarnu akciju za jednu osobu kojoj je to zaista potrebno. Molim sve dobre ljude koji su vlasnici fb fan stranica koji bi napravili besplatnu objavu akcije da mi se jave na pvt. Unaprijed hvala svima…

Svaka čast svima. Javio se čak jedan forumaš. Baš ste socijalno osvješteni!

da samo stavim link na tu temu koja je na tvojoj stranici ili?

Čekaj, ti na forumu gdje su webmajstori tražiš članove koji imaju FB stranice da bi vrtili tvoju humanitarnu kampanju?
Oni koji imaju FB stranicu ovdje dođu jer je žele monetizirati tako da budi sretan što si i ovog jednog našao.

:zub:

Mnogi portali imaju i na fejsbuku svoju fan stranicu i ne bi triba biti problem objaviti jedan link za humanitarnu akciju…

[quote=“trnac”]Čekaj, ti na forumu gdje su webmajstori tražiš članove koji imaju FB stranice da bi vrtili tvoju humanitarnu kampanju?
Oni koji imaju FB stranicu ovdje dođu jer je žele monetizirati tako da budi sretan što si i ovog jednog našao.

:zub:[/quote]

Al fakat si kreten bez sluha za ljudske probleme. Koliko imaš ti stranica? I sta bi zaista bio problem link staviti i pomoći ženi…

Ovaj ton kako ti pišeš je dokaz da bi u pola 4 ujutro ljudi trebali spavati, a ne tipkati.

Radi se o tome da sam siguran da trnac nema ni jednu facebook stranicu, (možda nema ni profil) kao ni mnogi drugi ovdje, i tvoju temu ljudi jednostavno nisu čitali.
Ja recimo nemam ništa protiv facebooka, znam da je to super, ali kad čujem riječ facebook, dođe mi neka mučnina i slabost, i da ne povratim, moram misliti na nešto drugo.

Ekipa ovdje ti je kao moj djed, kad smo mu napravili wc i kupaonu u kući, nismo mu mogli objasniti da mu je to puno bolje, on je i dalje išao pišati iza štale.

… da je sve točno što si napisao.

Isto tako nećeš ništa dobiti vrijeđanjem ljudi jer ne rade ono što od njih očekuješ.

Nadam se da znaš što sada trebaš napraviti.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja