Zajednički pothvat (joint venture)

Bok svima, novi/stari sam na forumu. Imao sam već račun ovdje kojeg više nemam, ne znam zašto, no nema veze

Bavim se programiranjem i imao sam dugu stanku bez ikakvog rada van radnog vremena. Sad sam se odlučio da bi htio raditi na nečemu. Malo sam proučavao i gledao mogućnosti.

Volio bi s nekim probat odraditi projekt. Imao sam na umu osobu koja već ima FB stranicu s određenim brojem followera kao nekakav starting point. Te ako imaš FB stranicu a htio bi to možda pretvoriti u online business kao što je web stranica/web service, slobodno se javi pa da vidimo :slight_smile:
Mislim da bi se promet s FB stranice polako mogao prebacivati na site i naći neki monetizacijski model.

Imam ja na facebooku stranicu koju vodi jedna zena a na forumu je kao izreke razno razne, pa sad jel bi se tu dalo, na Hrvatskom je… Sve pravi korisnici…

Hmm izreke, ne vidim kako bi se to dalo prebaciti na web a da se može naći monetizacijski model ili da se ljude aktivno uključi u to sve

Da i ja ne vidim bas…

Nije mi jasno sta ces ti nekome, ako on vec ima super fb stranicu? Sajt svako odavde sigurno zna “sklepati”, ne znam koji je drugi razlog zasto bi se neko udruzio s tobom, i dijelio svoju zaradu :smiley: Evo ni ideje neke nemas, kad je vec ovaj gore se javio :grinning:

Ili se mozda samo nisi dobro izrazio u postu?

To je super ako netko tko vodi FB stranicu zna si napraviti sajt, postaviti business model, to sve shendlati i izvršiti, održavati sajt, features, nadograditi, brinuti za hosting i sve tehničke stvari

Onda me ta osoba ne treba, nećemo surađivati i dobro

Pa ovo je webmajstor forum, nismo automehanicari… to sigurno svi znaju ovdje… Mislim nista licno, nemoj pogresno shvatiti…Nego mi nije jasno…

2 Likes

Nisu svi ovdje programeri pretpostavljam, ima ljudi koji su samo webmasteri, koji su marketingaši, koji su biznis ljudi, copywriters… Ili su svi ovdje programeri?

Čime se ti baviš? Čisto da dobijem dojam.

De cemu crnjaci ovakvi, pusti covjeka. moderator bi mogao udaljiti bi ovakva ubijanja i crnjake.

Ne znam tko je autor posta, ali ocito trazi partnerstvo i u dvoje dobrih se moze puno vise nego sam. Koliko ogorcenosti, nevjerojatno.

Moja podrska za ideju. Tako treba, nemaju svi odmah predumisljaj da ce zajebat drugoga.

Svaka normalna tema se mora unistit, zasto?

Ako nemas sto pametno za rec bolje suti.

2 Likes

Ne znam kakva tema moze izaci iz ponude za partnerstvo, mislim sta se tu ima bitno diskusovati, pa da bude neka tema… Ali hajde dobro, imaju moderatori, valjda bi sklonili da je nesto pogresno…

Moj post nije bio da nekoga uvrijedim, nego se cisto pitam sta on konkretno nudi? Trazi aktivnu fb stranicu za promet, ali sta za uzvrat i sta je konkretno njegova ponuda nista ne pise…Mislim mogao je opsirnije napisati, da li je spreman i za ulaganje, da li ima budjet za dodatni marketing itd. Koji su njegovi kvaliteti osim sto je “progamer”, ni to ne pise, programer cega??

Ali hajde bespotrebno pisanje…

2 Likes

Kažeš da su svi ovdje tehnički potkovani, tako da sam pretpostavio da bi nekako zaključili da ako ću izraditi web sajt da ću izraditi u web tehnologiji.

Ukoliko je netko zainteresiran prvo ćemo popričati preko privatne poruke, pa tada se s čovjekom naći uživo i vidjeti možemo li nešto napraviti ili ne. Izložit svoje vještine i popričati detaljnije.

Vjerujem da meni taj čovjek isto neće izložit sve detalje odmah na početku razgovora

1 Like

Darkec, nisi se prijavio na svoj “stari“ account, a zašto? Ako si zaboravio password jednim klikom ga dobiješ nazad. :blush:
Ja bih rekao da ti se učinilo da je nekako zgodnije ovu ponudu započeti ‘ispočetka’? E, pa vidiš, dupli accounti nisu dozvoljeni na Forumu i pozivam te da se u ovaj topic priključiš sa starim, ili… znaš već. :o:

To sam i napisao gore u prvom postu, probao sam.
Vjerojatno sam koristio neku staru mail adresu, pass zaboravio i eto nemam pristupa. Znam da mi je username bio Dario1.
Ako ga možeš vratiti nazad, meni super. BTW to je bilo u vrijeme webmajstori.net

Ništa od toga nije istina. Ali dobro, za sada. :blush: :o:

No… dobro.
Ništa, baci mi ban. Možda se vratim za koji mjesec, ali kao i sada s dobrim i poštenim razlogom.

Neka neka, everybody cool, :blush: neka ti se javi netko ovdje sa velikom FB stranicom, samo naprijed. :blush:
A ako dobiješ ban (kad ga već prizivaš), zatvorit’ ćemo ti i onaj drugi account zbog nepoštivanja pravila, i neće biti povratka, ne brini. :wink: :o:

@c3po pa dobro ako je nesto sumnjivo podijeli s nama. Sad si bacio kost da se liku ne treba vjerovat. A sta, ko, zasto, kome? Zao mi je sto se non stop neke mutne stvari dopustaju i obavijaju na nekakav neizravan nacin. Postoji ranking clanova, moze se mozda koji plugin staviti da se ocjenjuje vjerodostojnost topica bez da se spama.

Tu sam clan gotovo 20 god. I ne pamtim da je bilo toliko prepucavanja u 90% tema.

1 Like

Napisao sam što sam imao. Mislim da nije to baš tako kao što piše pokretač teme, ali to vas ne smeta nevezano za to ulaziti u dealove s njim na svoj način i obrazac, također smatram da je za sada najbolje da ostane ovako, a za koji dan ćemo vidjeti hoće li biti banovi ili isprike, nije mi ni to problem. :smile:

A što je bilo prije 20 godina? Svi su pucali iz svih oružja? :smile: Sjećam se i ja tog vremena. :o:

P.S. Na koncu, kome se to vjeruje par sati nakon prijave, odmah uz velike ili poluvelike priče, pogotovo ako već ima drugi account otvoren? :thinking:

Svaka tebi cast, al ja ne kuzim poantu, sad si i mene povukao da nastavim ovim smjerom sa nedefiniranim pitanjem… da pojasnim sto je bilo prije 20 god. Kao da lagano provociras… mi djelujes.

Bilo bi mi draze da skuliras situaciju i obrises sve off topic postove.

To je najjednostavnije. Prvi bi bio tvoj prvi post gore, koji ne govori ništa, kao ni ostali. :slight_smile:
Nemaš ni FB stranicu koju ćeš ponuditi pokretaču teme? Što onda radiš, što želiš? Trolaš? :o:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey