Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Ne, ruina. Ovdje budem nadam se do finala. Ruskinje su sve prekrasne, ali jako pristupacne, same ulijecu k strancima.

Djelomično stoji što si napisao, ali ja to gledam iz svog kuta. Zadnjih par mjeseci sam svaki dan znao koliko je točno dana ostalo do početka Svjetskog :wink: Gledam sve što mogu (čitaj: dok ne spavam). Sad mi je stvarno jako žao što su samo dvije tekme dnevno uživo i nakon sutra kreću već i “slobodni dani na Svjetskom”. Već sad mi fale 3 tekme dnevno, a za 3 tjedna će sve završit i trebati će čekat nove 4 godine.

Ovisi kako tko gleda na to. Netko tko se kune u Hajduk ili DInamo zna samo kad je derbi, a nema pojma kad njegov klub igra sa Istrom ili Rudešom. Jel to navijač? Je i nije :slight_smile: Ja znam i tko je dao golove za Dinamo neki dan protiv Rabotničkog u pripremnoj usred Svjetskog jer volim nogomet i Dinamo. Dugo nisam bio na stadionu zbog Mamića i svega što se dešava (pola se niti ne zna, pogotovo kako se terorizira navijače), ali Dinamo i repku uvijek pratim. U ove dane je moderno biti u kockicama pa puno njih sad najedanput prate, ali to im nitko ne može i ne smije zabranit. I mene nervira ako mi netko trubi pored glave bezveze, ali to je dio “folklora” i euforije :slight_smile:

Ako imaš dobru ekipu onda stvarno nije problem ostati vani. Ja sam nakon Argentine došao doma idući dan navečer :wink:

Neke ljude stvarno ne zanima nogomet i potpuno im je svejedno da li će Hrvatska osvojit prvenstvno ili ispast u skupini, a nekima je to itekako važno :slight_smile: Svakom njegovo veselje. Netko gušta u novom biciklu i ne skida se s njega, netko se pentra po stijenama i to mu je najveća strast u životu, a nekima je stvarno bitno da Hrvatska pobijedi. Jedan od trenutaka koje nikad neću zaboravit u životu je recimo Cvitin gol Newcastleu za 2:1 u Maksimiru u 90-toj. To je samo jedan banalni primjer, ali ja sam i danas kad se toga sjetim sretniji nego što bih bio da dobijem na nekoj nagradnoj igri najbolji bicikl na svijetu :smiley:

Za ovo zadnje u velikoj vecini slucajeva ispada kao kad “djeca” od 16 godina idu vanka samo da se napiju, u ovom slucaju samo da se napiju uz neki razlog (prvenstvo) bez obzira na godine. Da je to izlazak tipa otici u kafic pogledati utakmicu iza utakmice otici u klub plesat, lovit zenske, zahebavat se, uzivat nego sve nekako zatupljeno, rekao bi kao danas najvaznije stvari na svijetu fb i instagram, prvenstvo svako 4 godine znaci dozivljaj i to postane broj 1 (muski, pa evo u ovo vrijeme i zenskima), odes u kafic slikavas se, stavis sve to na fb i instagram i ravno doma i zenske kao zenske svaka svoju prijateljicu komentira “svaka druga im je prelijepa si” i to je “otisao/la sam vanka pogledat utakmicu”. Normalno da nije problem ostati vanka ako imas dobru ekipu, ali nije u tome stvar, stvar je kao sto sam gore rekao “kao kad “djeca” od 16 godina idu vanka samo da se napiju, u ovom slucaju samo da se napiju uz neki razlog (prvenstvo) bez obzira na godine.” i naravno iza toga najcesce se ostane max 2 pica i ravno doma. I da ih sutra pitas kako si se proveo/la svi ce reci bilo je dobro, a sto je bilo dobro? Ljudi koji uzivaju u nogometu je bilo super, vecini koji su tu iz razloga tipa opijanje, gledanje utakmice cisto da reces/slikas/snimis da si tu nije super.

Imam frenda, Bayern fanatik.
Vjerojatno zna sve rezultate unazad 100 godina, postave i tko je kada dao gol.
I to nije sve. Ima i ekipu druge lige koju prati, ubij me ne mogu se sjetiti kako se zove. U nazivu je neki broj… Također zna sve o njima.
Nije jednom potegno do dojčlanda na tekmu.
E, to je navijač…

Meni se recimo gade i Facebook i Instagram, ali nogomet jako volim :wink:

To ih puno radi, ali ja nikad nisam razumio što je u tome zanimljivo. Većina ljudi danas visi po Facebooku i svako malo objavljuje neke slike tamo. Ja radije visim ispred TV-a i gledam recimo Iran-Maroko. Oni ne razumiju mene, a ja ne razumijem njih. Ajde još da sam žensko, ali da kao muško idem po Facebooku mi je nepojmljivo.

Ne znam kako je drugima, ali meni je poseban gušt sjest i s društvom pogledat neku bitnu tekmu, pa poslije sve komentirat, pa se zapričat, pa se zapit itd. :wink:

nisam mislio na stanje tamo, već stanje u našim gradovima … kada se proslavljaju pobjede u našim gradovima :smiley:

Ne znam zasto vas zivciraju takvi postovi na FB il IG, ako su vsm to prijatelji, prestanite ih pratiti pa vam nece iskakati te objave. To je ista stvar kao kad netko putuje od npr. Zagreba do Gospica pa objavljuje postove putuje se, worldtraveler i slicno. Ako me to smeta ide block i gotovo.

Pustite ljude da se vesele, prvenstvo je svake 4 godine i normalno da ce i djevojke i zene poluditi, pogotovo na dan kad repka igra. Neka se vesele i slikaju i objavljuju. Da to ne rade ljudi bi trubili kak je ucmala atmosfera, sve boli neka stvar za repku itd.

A sad sto se tice kafica i ovoga, bolje da si ostao doma i popio kavu ako te zivcira to sto na dan kad igra Hrvatska nogometna reprezentacija ljudi navijaju, i jos si i kaficu napravio stetu jer je na tom mjestu mogao biti netko tko bi gledao cijelu tekmu, ljudi pored su tebe komentirali isto kao i ti njih ovdje. Netko je napisao ovdje da izbjegava kafice u kojima se gledaju utakmice, to je pametan potez i za gosta i za kafic.

Ajmoo Hrvatska i oni koji znaju tko je zabio gol i u kojoj minuti, i oni koji znaju samo za Modrica i oni koji se kunu u 98 i oni koji pricaju o Dalicu a do prije dva mjeseca nisu ni culi za njega… Sve su to navijaci i nek pope jednu dve cuge poslije tekme, nek ne upoznaju nikakve cure/decke vani ili nek se poj*** istu vecer. Pa to je bit prvenstva, vise su oni napravili za natalitetnu politiku pobjedama nego svi politicari u zadnjih 4 godine :slight_smile:

I za kraj, malo na tekme. I dalje smo pokazali najvise od svih. A danas je dobra tekma, Engleska Belgija. Obje momcadi su po stranim medijima top odigrale, a i jedni i drugi su se sposobni usrat protiv jakih ekipa, cak laganu prednost dajem Englezima. A Poljacima se vraca sad sto su branili poziciju za nositelja i kaj nisu htjeli igrati. Tako losu igru repke na prvenstvu nisam dugo vidio.
Navijam za x eng bel i da bude isti broj negativnih bodova s kartonima pa da bude izvlacenje za pozicije. Tako da i o tome obicni i neobicni navijaci laprdaju.

1 Like

I na ovo se moram osrnuti. Teroriziraju navijace??? Haha pa ovakvo nesto nisam dugo cuo.
Koje navijace? Tko ih terorizira? To su price sa stadiona na kojem se dugo nije bilo ili od deckiju iz birtije koji se nisu uspjeli ogrebati za paricu. Koja frakcija, koji fan klub ili udruga, pa to vise nemogu ni sami medusobno pratiti tko je gdje. Teroriziraju sami sebe, razbijaju prostore ispod sjevera jer ih je dobio netko drugi, nece ici na trenku u teretanu na sjeveru, jer je to sve “netko” drugi uredio, nego se napljugaju i samo gledaju gdje napraviti sranje.

Ne drzim niciju stranu, ali puk koji radi promjene moze raditi bunt dolaskom na stadion, ne bojkotima i pricicom iz daleka. I dok god ce se davati straznjice za par desetaka k kuna u navijackim krugovima nece biti mira.

Sad cemo vidjeti koliko ce ljudi doci na stadion kad nema Mamica vise direktno, ili ce sad ici bojkot zato kaj su dva glavna lika u Dinamu “tovari” (bez uvrede nasim ziteljima s juga) ili je to sve zbog lovice koje vise nema.

Da.

Ne moram biti na stadionu da bih imao informacije iz prve ruke.

Nije fizički prisutan, ali je i dalje glavni. Uz to, pogledaj tko je u Upravi, Skupštini itd. To je samo kap u moru svega što se dešavalo i što se dešava, ali neću o tome. Ili si Mamićevac, ili si jako naivan.

Možemo se vratiti na Svjetsko jer ne mislim po internetu raspravljati o nečemu o čemu znam puno više od većine.

Samo sam naivan jer sam prije njega pratio Dinamo, a i nakon njega, kao i repku.

:clap:

Ovaj zdrijeb uopce ne izgleda lose :slight_smile:

Idemo, :blush: #Danci vi ste nam slijedeći. :soccer:

:notes: Ajmo sad Dance izbacit:notes: :blush:
Treba već ulaziti u ritam. :o:

1 Like

2 Likeova

Ispadat ce im sir iz guzica…3 komada glatko, inace sigran sam do finala.

Priznajem da nisam čuo za taj specijalitet sa sirom. :blush: To je sigurno opet neki makarski recept, no glavno da dobijemo. :+1: :soccer: :o:

1 Like

Idemo 500kn na HR u Nedilju. Nek nam je (i meni) sa srećom :smiley:

Danas su odlazne karte kući potvrdili Messi i Ronaldo, i neka su. :blush:
Sada je de facto najveća zvijezda na Prvenstvu - naš Luka Modrić. :soccer:

luka

Daj Bože :angel: da ostane tako što duže. :o:

Volio bih da sam u krivu, ali stječem dojam da se Danska podcjenjuje što nikako nije dobro.
Nadam se našoj pobjedi, ali kada bih se morao kladiti, stavio bih 2:1 za Dance.

1 Like

Koga si čuo da potcjenjuje Dance? :frowning:
Čak naš izbornik Dalić nastupa previše suzdržano po mom mišljenju, ali njemu sve praštam, za sad. :+1: :smile:
Tip je sigurno pobjeda, sutra ću napisati što mi javljaju. :smile: :o:

Nije bitno što mi pričamo niti što mediji pišu, bitno je što njima Dalić utuvi u glavu, a vjerujem da će im objasnit da se radi o jako ozbiljnoj utakmici :slight_smile:

Iskreno, ja mislim da je podbačaj ako ih ne prođemo, ali naravno da je Danska skroz ok ekipa i da uopće nisu bezopasni. Ipak, razlika je kad je netko ok i kad nije bezopasan i kad je netko vrhunska ekipa puna zvijezda :wink: Danska je ok, ali sigurno nije top ekipa i njenu jedinu pravu zvijezdu 90% Hrvata ne bi znalo reći.

Realno, bolji smo i trebamo ih proći, ali u jednoj utakmici je svašta moguće. Ja ipak vjerujem u prolaz, a onda u 1/4 što bude. Radije bih da tamo čeka Rusija, ali vjerojatno će tamo čekati Španjolska.

Index i njihovi novinari sa svojim načinom pisanja mi se toliko gade da ne znam zašto i dalje otvaram tu stranicu, ali evo jedno od sranja koja pišu:

Ne znam jel to zato što nisam baš neki fan Cristiana, ali meni je ta situacija izgledala kao da Cristiano na pristojan način izbacuje van sa terena Cavanija.