Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Dragi prijatelji, cijenjeni Forumaši, :blush:
u mom kvartu su pucale petarde i vatromet, a u splitskoj luci su svirali (trubili) skoro svi brodovi, što se ne sjećam kad je bilo zadnji put. :+1:

modric-ha-ha

  • Ja sam Luka Modrić i pozdravljam sve hrvatske navijače, a posebno koristim priliku da zahvalim navijačima s Webmajstori Foruma, pratim i vas ovdje u Rusiji… :heart:

Hvala tebi Luka i svima vama, pozdravi posebno Rakitića. :blush: :o:

1 Like

Ja to gledam ovako: Englezima to nije maksimum koji očekuju i bit će pod većim pritiskom nego Hrvatska. Baš kao večeras što se dogodilo hrvatima sa Rusijom.

Englezi budu odmorniji, ali Hrvatska jeste nijansu bolja, a može igrati bez velikog tereta na leđima. Nadam se da sam u pravu…

Nego, večeras Stipe ima obračun,

Žao mi oca koji je u 22h morao na posao, i tako propustio najbolji dio. :sob: Zato je dobro biti “web-majstor”. :smiley:

Englezi su sretni k’o mala djeca što su u polufinalu. Čak možda sretniji od naših.
Nemaju oni što očekivati više od ovoga. Bili su svjetski prvaci, pa šta. To je bilo toliko davno ('66) da se više nitko niti ne sjeća (osim Wikipedije na kojoj sam to pronašao :slight_smile: )

Mogli ste me u 2 navrata vidjeti na tvu u krupnom planu :grin: Englezi ako ce se igrati nogometa budu rijeseni na poluvremenu, ako ce igrat bunker na penale.

Uhhh kao da je Bosna dobila, odavno se ovsko ne razbih :sunglasses: cestitke, traljavo…no ipak bitan je prolaz. Uvjeren ssm da mi se smjesi 800 e, te ne zalih na ture :drum:… inace Rebic je masina.

Sad laganica do i jako do kraja

Kad te nismo mogli prepoznat po avataru. :smile:
Predlažem sad u slijedećim utakmicama imaj kapu na glavni s ovim logoom:
logo-big
Drugo sve kockasto, naravno. kocke :smile: :o:

3 Likeova

He he. :blush:


:o:

Koliko ti plaćaju sa Antene? :moneybag::money_mouth_face:

Meni je ovaj lik Luka Bulić jako simpatičan, dobro su i pjesme, navijačke, u svakom slučaju su pozitivna vibra i to je jedini razlog zašto ga stavim često (ipak ne svaki put). :blush: A Antenu Zagreb niti ne slušam, ja sam u Splitu, i uglavnom slušam Radio Brač. :radio:

A za koji dan se nadam da ću postaviti jedan specijalni Youtube video spot ako stignem, nije lako, mnogo je posla, a malo vremena. :o:

@mitok brate, daj nam ne znak, jesi živ? :smiley:

1 Like

Živ sam, slavlje je potrajalo 24+ sati pa je moj organizam nakon toga tražio i san od 24+ sati :smiley:

Ovo sada ja smatram pravim uspjehom! Ostali smo na Svjetskom dulje nego Brazil, Argentina, Njemačka, Španjolska, pa i Kolumbija, Urugvaj…Italija i Nizozemska nisu niti išle na Svjetsko.
Igramo još 2 tekme, i dvije šanse za medalju. S Englezima su podijeljene šanse, ali vjerujem da ih možemo proći, pa onda možda i postati svjetski prvaci :slight_smile:

Znao sam da si živ Mitok, :+1: također svi znamo i da voliš spavati. :smile:
No ono što me posebno veseli je slijedeće:

To! :soccer: To je ono što ti pokušavam sugerirati od prvog posta. :smile:

No, želim napisati još nešto;
Kolege Forumaši, kako sam rekao iznad;

Naime, radim remix 2018 jedne navijačke muzičke teme za sva vremena, a za video spot bi mi trebale neke sekvence sa zadnje igrice FIFA s hrvatskim nogometašima, ovako nešto npr:


ili još bolje kad se sviraju himne, ili nešto drugo interesantno po izboru, bolje je što krupniji plan. Kako ja tu igricu nemam, ne bavim se tim, molim nekog od vas da mi pošalje. :angel:
To će biti samo manji dio videa, kompletan video će se sastojati od originalnih video isječaka s raznih strana (glavu na panj, pa što bude). Treba mi 1080p rezolucija ili što bliža. Bilo bi dobro više sekvenci, 7-8, u trajanju barem oko 10 sekundi, to će na filmu biti dosta skraćeno. :film_strip:

Onome tko pomogne, zahvala će biti ovdje na Forumu, moguće i u descriptionu videa, a sve to kao javna potpora našoj reprezentaciji. :soccer:
Znam da vremena takoreći nema, ali vodio sam se onom: :smile:
Kad ako ne sad, tko ako ne ja? :o:

Evo jedan ludi vic, čuo sam ga sinoć na TV-u, ali odličan je: :+1:

Sreli se Englez i Francuz u Moskvi i pričaju…
kaže Englez:
-Mi igramo s Hrvatima u srijedu.
Na to odgovara Francuz:
-S Hrvatima, kakva slučajnost! Mi igramo s njima u nedjelju. :smile:

hha
:o:

1 Like

Ekipa, moze pomoc… zivim u Bosni, planiramo raditi prijenos utakmice na otvorenom… i svi bi voljeli gledati na HRT uz Dragu Cosica… a prava za BiH ima BHRT… odnosno HRT je zatamljen… koja je opcija da se uradi prijenos i dobije slika HRT-a? A da nije Kodi, IPTV i sl. zbog kašnjenja slike…

Lp

?

Dosta toga je kodirano za satelit, tako da…

HRTi

Nemoj se čuditi ako ti dođe neka kazna, jer se radi o prijenosu na otvorenom.

Je li se moguće uslugom HRTi koristiti izvan Republike Hrvatske?

Uslugom se moguće koristiti izvan Republike Hrvatske s određenim sadržajima koji u skladu sa zaštitom autorskih prava i ugovornim obvezama HRT-a prema partnerima dopuštaju emitiranje odnosno reprodukciju izvan granica Republike Hrvatske. U slučaju da je određeni sadržaj zaštićen, znači da nema dozvolu emitiranja u inozemstvu zbog autorskih prava. To se uglavnom odnosi na sve strane sadržaje dok je većina sadržaja domaće proizvodnje HRT-a otvorena za sva područja.

Ništa od toga. :frowning:
Koliko ja znam, ni HRT2 u kabelu (jedino vjerojatno u eteru koliko uhvatiš) niti preko HRTi platforme nema signala van granica Hrvatske. :no_entry_sign:
A neki bi radili prijenose, besplatno? :smile: :o:

Slika je s razlogom crna za vrijeme SP-a, tako da ovo nije pametno raditi javno.

1 Like