Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Slika je s razlogom crna za vrijeme SP-a, tako da ovo nije pametno raditi javno.

“HRT je dužan u skladu s pribavljenim autorskim i/ili televizijskim pravima kodirati dijelove programa koje nema pravo otvoreno emitirati preko satelita (najveći dio strane proizvodnje - serije i filmovi, gotovo svi komercijalni sportski događaji) te je za omogućavanje prijama kodiranih dijelova programa potrebna važeća HRT SAT kartica.”

Jako je bitno dobro se naspavati :wink:

Ovo za FIFU, imam je, ali nemam pojma kako se radi to što ti treba pa bolje da se javi neki pravi gamer :slight_smile:

Atletico traži da Vrsaljko ne igra. Oni ga plaćaju, ali ipak tražiti da ne igra polufinale Svjetskog je najblaže rečeno bezobrazluk.

A evo i neke analize o penalima. Kao što sam rekao, penali se pucaju u rašlje :slight_smile:

Do sada su naši bili jako loši u pucanju penala ako se mene pita, ali srećom protivnici su bili još gori i Suba se iskazao. Jedino je Vida opalio kako treba.

Vidim da su si Englezi umislili da su u rangu Brazila, i to onog sa Ronaldom, Rivaldom i Ronaldinhom :slight_smile: Treba ih netko podsjetiti da su pobijedili “velesile” poput Paname i Tunisa, izgubili od Belgije B, Kolumbiju dobili tek nakon produžetaka i penala i da je Švedska maksimalno prosječna ekipa.

Mi smo ipak razbili jednu ozbiljnu ekipu sa najboljim svjetskim igračem.

Englezi će biti najozbiljniji protivnik nakon Argentine, ali mislim da su šanse 50%-50%. Oni pljuju Sterlinga, a taj zvrk im je jedan od najboljih igrača. Mislim da će biti baš dobra tekma, puna dobrih akcija s obje strane, i mislim da ćemo mi konačno pokazat da možemo još bolje od do sada viđenog.

Nisam probao ali mozda bi radilo preko VPNa. Neka netko proba tko je van Hrvatske pa neka javi.

Ako već ideš na “crno” prenosit preko hrta, možeš uzeti i IPTV pa prenositi preko njega, ne moraš čak ni plaćati nego uzmeš test kod nekog :smiley: jedino kaj će ti kasniti oko minutu, ali ćeš bar znati kad trebaš gledati (svi okolo se deru, slave, bacaju petarde, a kod tebe još igrači na centru) :rofl:

potpisujem … ja sam u brčkom u jednom kafiću vidio da puštaju sa hrta … ne znam zašto je nužda to raditi, prava su otkupljena i nije bez razloga tamno

Koja je situacija? :blush:
Imajte na umu da u Hrvatskoj od kasno popodne ni bolnice ne rade. :smile:

hospital-party

:o:

Ja ću gledat 14 reprizu dr. Housa :slight_smile:

Slusaj upravo radim nocnu u bolnici pa mogu potvrditi da i nema nesto puno posla :slight_smile:

Još nisam čuo petarde što znači da nismo dali gol.

Neko komešanje u susjedstvu, gol?
Trebao sam prije napisati :slight_smile:

EDIT:
Opet zatišje?

EDIT 2:
Baš tresem kantu sa smećem i lom :slight_smile:

Svaka cast!
Zasluzena pobeda.

"Ljudi pa jeli to moguće? Ludnica, šta je ovo, šta će se ovo dogoditi? :roll_eyes:
Pa ljudi, šta je ovo, šta je ovo, pa jeli to moguće, ljudi moji kakva sreća. :heart_eyes:
Ma jeli to moguće? Tresu se tribine." :smile: :o:

Navodno su Perišića pozvali na snimanje remakea Karate Kida.

To ti komšija opisao gol? :stuck_out_tongue:

Kae ovo?
20 znakova - svjetski prvaci

Kae ovo? Pa finale s Francuzima :slight_smile:

Medalja visi oko vrata, ali nema opuštanja.

Evo opet ovaj (što mi ne plaća ništa): :smile:

A nadam se da do subote navečer ide autorski C-3PO video, :soccer: kako sam i najavio iznad. :blush: :o:

Želim ovakvog izbornika svima u regiji, pa čovjek je majstor!

vrsaljkov video mi je j.e.ben. Bravo Sime, super si to srocio