Zaključavaj sve druge teme, ide Svjetsko nogometno prvenstvo ⚽ (Anketa)

Pusti Trnac, što niš niš. :blush: Kažeš da te ne zanima baš, ali ti si ustvari nogometni stručnjak iz sjene, čestitam. :blush:

Evo večeras je velika utakmica Srbija - Brazil. :soccer: i to se nitko ne usudi prognozirati.
Ja ću samo biti slobodan napomenuti da mi (Hrvatska reprezentacija) takve ala Njemačka, Argentina, Brazil (to je ista kategorija); obično prašimo s 3:0. :smile: He he. Samo naprijed. :o:

Ovdje bi se sve moglo otvoriti kako treba, Svicarska samo mora sa jednim golom vise pobjediti nego Brazil srbiju i prvi su, pa Brazil pada u nas dio zdrijeba. Ili jos bolja opcija da srbi pobjede pa da oni idu dalje.

Iako do sada na prvenstvu su sve repke za koje se i ocekivalo da ce proc prolaze, nema Talijana, Spanjolaca, Portugala niti Engleza pa cak i nas:) kao na proslom da se sramote ispadanjem iz skupine, niti Alzira, Costa Rice i Grcke u osmini finala. (ne umanjujem uspjeh niti jedne reprezentacije koja je prosli put uspjela proci)

Posto nema Mile u studiju ili bar neke zamjene, malo nogometne razonode prije tekme

Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Danish-girls-Denmark-Female-Fans-In-World-CupImages-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-English-girls-England-Female-Fans-In-World-Cup-2018-1Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Moroccan-girls-Morocco-Female-Fans-In-World-Cup-2018Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Mexico-girls-Mexican-Female-Fans-In-World-Cup-2018Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Nigerian-girls-Nigeria-Female-Fans-In-World-Cup-2018Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Peruvian-girls-Peru-Female-Fans-In-World-Cup-2018-1Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-South-Korean-girls-South-Korea-Female-Fans-In-World-Cup-2018Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Switzerland-girls-Switzerland-Female-Fans-In-World-Cup-2018Images-Pictures-and-Photos-of-Beautiful-Sexy-and-Hot-Serbian-girls-Serbia-Female-Fans-In-World-Cup-2018Photos-of-hot-female-fans-in-World-Cup-2018-1

4 Likeova

Svi odlaze “tamo gore” jer je bolji život, a ova jadna nema ni za noviji ajfon :smiley:

Kakva drama u skupini F. Ako Njemačka sada zabije gol prolaze Švedska i Njemačka, a Meksiko ispada iako je pobijedio u prve dvije tekme.

Ali ako ovako ostane Njemačka ispada! Još par minuta pa da vidimo jel konačno pada u vodu i Linekerova teorija.

Korejanci su z****ali garrya

Pa ovo je za ne vjerovati. :blush:
Južna Koreja je dobila Njemačku 2:0. Sad su i oni sila. :smile: :o:

Svjetski prvaci zadnju u skupini :slight_smile:

Evo ovdje u nas kad smo pobjedili svi otisli poslije utakmice doma, a u bih ludilo, vise strani navijaju za nas nego mi hahaha

pa zato što hrvati u bih hoće da budu veći hrvati od hrvata u hrvatskoj hahahahah

bezveze ti priča… klasična bošnjačka propaganda… Nego, kako se slavilo kada je Turska pobijedila CRO? Tko je bio turak, a tko dobar susjed?

Večeras navijam za Srbiju, naravno…

1 Like

jesam li nešto rekao za tursku i cro? nisam

ne znam zašto uopšte išta od onoga što sam napisao povezuješ sa propagandom i bezveze pričom, moja namjera nije bila da potežem nacionalne priče, sve sam napisao u duhu zajebancije, to ti možeš tumačiti kako hoćeš

hoćeš reći da nije istina to što sam napisao?

naravno da ja uvijek navijam za susjede/komšije … večeras i ja navijam za srbiju, bliže su mi hrvatska i srbija nego turska u svakom slučaju … ali naravno da ima onih koji će prije navijati za tursku, nemam problema s tim, svako ima pravo na sopstvena nahođenja

1 Like

Dragi Forumaši, zadržimo se na nogometu. :soccer:
Evo utakmica. :blush: Kad je Južna Koreja dobila Njemačku može i Srbija Brazil. :smile: :o:

2 Likeova

Nemam ništa protiv da Srbija nakanta Brazil :slight_smile:
Ako im šljuke Nijemci :slight_smile: mogu utrpati 7 komada, zašto ih Srbija ne bi mogla pobjediti?

1 Like

Hehehe

Drago mi je da si me demantirao. Zaista jest :slight_smile:

Nastavimo u dobrom tonu i duhu foruma kakav i jeste. Bez politike, i politikanstva

1 Like

Evo moga misljenja oko sve toga (opsirno):

Otislo je to davno u onu stvar. Danas se rodenu djecu uclanjuje u tipa torcidu/bbb jer je to roditeljima dodatna prica da mogu pricati okolo. Samoprozvani autori, a ima ih i ovdje (koji pisu gluposti, uzimaju domene za tipa zdravlje, a nemaju blage veze o zdravlju, glavno je unajmit studenta da mu napise 3-4 clanka tjedno, ali ne svoje nego da sam prevede sa neke strane stranice i onda kome treba neka informacija imas 1 000 000 stranica o tome, a svatko govori isto (citaj ZARADA), NITKO vise ne radi stranicu za uzitak, hobija kako god to nazvali, evo recimo otvorite neku stranicu i citate Njemacka ce pobijediti, super su ekipa itd, izgube onda ti isti pisu kako su uzas, da se nisu dovoljno pripremili, da im je netko drugi kriv itd kao da reces sada auto mi je crne boje, a sutra pricas da ti je plave -.- Ukratko samo da nesto sere iako i sam “samoprozvani autor” nema blage veze o nicemu samo da privlace ljude klikovima.

Navijaci: Sto je to danas? Roditelju obuku dijete u kockasti dres i daju mu trubu i mali trubi neki dan za poludit, zamalo ih konobar nije izbacio i to 3 sata prije utakmice, ne mozes ni kavu popit na miru, a da ti mali ne trubi 2 metra od tebe! Vecina zenskih se dobro obuku, a te iste zenske znaju nabrojati maksimalno 2 igraca Modric i Rakitic i to ne jer prate nogomet nego jer su culi na televiziji ili od nekoga, neki ljudi unaprijed uzimaju dan slobodno poslije dana utakmice da mogu ostati vanka, gdje vanka? Zavrsi utakmica, popiju jos 2 pica i odu doma i sutra pricaju dojmove, pa ispricaj kako je bilo, dosao si 1 sat prije utakmice u kafic, nakon utakmice si ostao jos max 2 sata i otisao si doma spavat, ali glavno je da se rece da je bio u nekom popularnom kaficu -.- i naravno onda pocne prica o kladionici, ali ona klasika sto svi znamo dobio sam 300 kuna na kladionici, a nitko ne prica da je u zadnja 3 mjeseca izgubio 1000 kuna^^ Da netko stvarno navija rekao bi svaka cast, ali sve neko preseravanje da nemozes vjerovat.

ženske su mi najjače, proslava im dođe ko modna pista da malo promahenglaju … a ovi pjani svi se oblizuju za njima ko kerovi hahahha

Jesi bio tu pa iz iskustva, ili?

Ako mene pitas isao sam gledati vanka utakmice za vrijeme proslog prvenstva, a danas nikako, odem prije utakmice (kad nasi igraju) popiti kavu na miru (ako je i to moguce) i odem ca.

Sto se tice takvih zenskih kako im nije dosadno covjece… kao da ja odem na operu i tamo sat ipo stojim popizdio bi.