Zalba za AdSense nalog

Pozdrav, zanima me je li ikome ikad prosla zalba vezano za onemogucen nalog?

Naravno da jeste, ali sve zavisi od slučaja do slučaja. Adsense servis ne onemogući korištenje profila tek tako, sigurno nešto ima, tvojom greškom, namjernim radom konkurencije i sl.

Stranica potpuno SEO, clanci svi pisani,unikatni, slike ili licne ili sa stock servera, 2 reklame maximalno, sve odvojene od teksta i naglaseno da je oglas da ne smeta, bez klikova namjernih,slucajnih, itd.

Bas sam se iznenadio jutros…

Cekaj sta ti je razlog bana slikaj nam mail

Eto samo to napisano. Pisao do sad tri zalbe ,al nakon svake posalju automatsku poruku gdje napisu da nakon ponovnog pregledanja utvrdjuju da ne mogu nista ispraviti. Znaci bez navedenih razloga su banovali a bez objasnjenja na apel…

Mislim da zaista ovo vise ne pije vodu ovaj adsense… ne razumijem kako su u istom košu i ovi sto varaju i nalozi koji ne krse niti jedno pravilo.

Pravi novi nalog nemoj se dzaba zajebavat kad ti nece 100% vratiti nalog

S’obzirom da je navedeno da je nalog banova, a nigdje de ne pominje web, da li mogu iskoristiti istu domenu za novi racun? Kakva su iskustva…

Mozes probat ali sumnjam da ce ti odobrit nalog na tom istom webu

A odakle si imao traffic i koliko, jesi ima pored toga jos sajtova? Malo je nevjerovatno da se tek tako dobije ban, ali sve je moguce. Mada su govorili da vise ne daju takve banove nego onemoguce samo website.

Koja je to uopste niche bila

“Niche je bila svakodnevnica kao i recepti.
Da budem iskren 50% sadrzaja sam crpio sa google.com izvora a ostalih 50% sam tipkao i pisao originalan sadržaj.”

Ovdje ti ne pise bas da su ti clanci unikatni. Jedino ako nemas dva naloga, a mozda je i to uzrok bana.

Mmm da nevin…Okači link sajta si ovdje i barem desetaj ljudi će ti biti u stanju reći zašto si banovan.

Radim 2godine, kopiram sadrzaj sa kurira, telegrafa i objavljujem na fb. Nikad bana nisu dobio
samo one opomene da taj i taj sadrzaj krsi standarde, njega obrisem i idemo dalje.

Pise se o google adsense pobrkao si temu.
A o kom banu pises da nikad nisi dobio,da li za fb objave na stranicama ili instant article?

I pisem za adsense. f