Zamjena "y" i "z" tipaka samo u Skypeu?

zove me susjed jer ima problem sa tipkovnicom na laptopu, već poznata stvar sa zamjenom ‘y’ i ‘z’…riješim to lagano sa postavkama regije, međutim, zove me on ponovno i kaže da mu se u skype pojavljuje isti problem…

odem ja, kad ono zbilja - samo u skype se pojavljuje zamjena slova…inače ne koristim skype pa nisam baš upućen, ali gledao sam malo po postavkama i ništa suvislo nisam pronašao

u čemu je problem

hvala

adalinekoznakojemeniukrao"space"tipku,dajtevratitejemolimvas

Ako nemaš ništa konstruktivno za napisati, suzdrži se od uporabe tipkovnice.

[quote=“paor”]zove me susjed jer ima problem sa tipkovnicom na laptopu, već poznata stvar sa zamjenom ‘y’ i ‘z’…riješim to lagano sa postavkama regije, međutim, zove me on ponovno i kaže da mu se u skype pojavljuje isti problem…

odem ja, kad ono zbilja - samo u skype se pojavljuje zamjena slova…inače ne koristim skype pa nisam baš upućen, ali gledao sam malo po postavkama i ništa suvislo nisam pronašao

u čemu je problem

hvala[/quote]

Nećeš u postavkama ništa ni naći. Probaj vidjeti što ti language bar kaže kad skype aplikacija dobije fokus. Najvjerovatnije ti je tamo postavljeno na en, to promijeni i trebalo bi raditi.

klik kod oznake jezika u tryu pa na settings - obriši engleski potpuno i nek onda skype proba promjeniti tipkovnicu :wink:

zahvaljujem…u postavkama obrisan engleski i problem riješen

ps

ipak, zanima me kako je moguće da skype (ili neki drugi softver) samostalno promijeni neke postavke tipkovnice pogotovo što u postavkama skype nisam pronašao ništa u vezi toga

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja