Zanima me Vaše mišljenje o blogu?

hvala na savjetima :slight_smile: da zaboravio sam na to… u toku dana cu to odraditi, a da ne otvaram novu temu prijavio sam se na google analytics reg. sajt i kod koji sam tamo dobio (Tracking info) kopirao sam u kod bloga u dijelu reloadiram sajt i idem tamo na real time i ne prikazuje mi da radi… a u tracking info i dalje stoji da nije instaliran google analytics…

ja gugl analitik ne koristim, tako da ti ne znam pomoc, koristim statcounter i sasvim sam zadovoljna. i integracija je veoma laka ubacis kod u bilo koji widget na stranici kao onaj html kod.

ok, hvala ti, a odg. vec neko… ni ja do sada nikad nisam koristio analytics pa da probam reko…

a sto se tice ovog sto si rekla jeli ovako ok? nemam bas neko iskustvo po pitanju optimizacije i stvari oko toga… (ovo stavljam u head dio koda?)

    <meta name="description" content="Blog posvećen bodybuildingu i fitnessu u Bosni i Hercegovini, pravilnoj ishrani, treningu, dodacima ishrani (suplementima)...">
<meta name="keywords" content="bodybuilding, bodi bilding, fitnes, fitness, bosna i hercegovina, bih, bodybuilding bih, fitnes bih, ishrana, suplementi, trening, proteini, gaineri, osnove ishrane, osnove suplementacije, pocetnici, pocetnice, trening za zene, pravilno vjezbanje">

rjesio sam problem sa analyticsom… nema potrebe da se odgovara…

da ne otvaram novu temu… jedno pitanje, kako da u meni traku umjesto kartice naslovnica ubacim slicicu kuce i na taj nacin dobijem prostor u meniju za jos jedu karticu…

evo na slici da vidite na sta mislim…

css-om… mozes na dva nacina, jedan je zamijeniti tekst sa slicicom, a drugi je pomocu fonta koji ima takvu slicicu…

Ili da probas pomocu :after ili :before elemenata u CSS-u :smile: