Zanima me vase misljenje, sugestije, kritike

Pozdrav razmisljam da ozivim jedan domen, pa bi me zanimalo sta vi mislite o njemu, da li vredi raditi ili ne?Rec je o yardznanja.rs
Svaka sugestija i kritika bila bi mi od pomoci, jer sam relativno nova u ovome. :slight_smile:

nema beklinkova. pa čak ni to ne bi bio preveliki problem za naše sajtove da je sajt nekad dobijao puno posjeta što bi značilo da je imao sadržaj koji rangira. ali bar po ahrefsu i ubersuggestu sajt nije dobijao u prošlosti neku posjetu pa se po mojoj procjeni ne isplati trošiti vrijeme na vraćanje ovog sajta.

vidim da i na weyback machine nema puno zapamćenih stranica pa bi i sa te strane bilo problem da se oživljava sajt. sajt je još u indexu gugla ali nema cached stranica pa je i sa te strane problem. ako je ovo bio tvoj sajt što mi tek sad kroz glavu prođe da je možda tako, opet nema smisla da se oživljava sajt ako ranije nije nešta donosio, a čini se da nije. evo sad viđo temu da je bio na prodaju

dakle jeste tvoj sajt a ja se raspisao kao da je neka tuđa ekspired domena. no opet stoji isti odgovor, ne isplati se ako nije bio profitabilan.

Pa ako imas zelju, sto da ne. A sto se tice proslosti, sa backlinkovima i ostalim tehnickim stvarima, sve to mozes dopuniti sa vremenom. Isto tako, vrlo dobro znamo da SVAKI trud se na kraju isplati dobrim rezultatom. Ako imas volju, zasuci rukave i prihvati se posla. Sretno :slight_smile:

Hvala mnogo svima na odgovorima i izdvojenom vremenu…pozdrav

Batali se takvih domena YARD ZNANJA mesas reci razlicitih jezika i jos RS
cemu to ,kome to ,zasto to, samo ces uludo ulupati vreme i novac,

Hoces li nam, molim te, prevesti yard na srpski/bosanski/hrvatski? Jard?

Pa bas zato sto se ne prevodi ne moze se mesati babe i zabe bar po meni ,mislim ne vidim uopste znacaj tog domena sa mesanim recima da bi neko ko hoce da radi sajt koristio taj domen,

Kubik. Post must be at least 20 characters

Kako se mogu provjeriti parametri stranice ako je prije bila aktivna. Sinoc na letih na usatomorrow.net i kupim je na prvu.

Registrar History 5 registrars with 7 drops
Hosting History 36 changes on 16 unique name servers over 14 years

I koliko vidim imala je jednu redirekciju