Zanima me!

Zanima me koliko dugo traje account na free hostingu ?! I da li ti kako mogu oduzeti tvoj account ?! Hvala :slight_smile:

pa ovisi koji hosting,neki imaju ono kao free probno,a neki su bas free stalno…
recimo po meni je najbolji free hosting 000webhost…a sad koliko ti traje account
pa po nekom pravilu neam ogranicenja dok ga ne deaktiviras ili izbrises…
ali u praksi nije bas tako znalo se je dogadat da ljudi ostaju bez accounta iznenada,pobrisu,deaktiviraju,a sta onda? mos se slikat :S zato ako mislis radit ista ozbiljno
preporucam zakupljenje hosta danas stvarno to nije vise neki luksuz…ima stranih hosta po 10$,a ima i hrvatskih firmi koje daju povoljno,…pa razmisli…

Da slažem se. Najbolji free hosting je 000webhost, a oni će ti izbrisati account jedino ako je neaktivan ili ako prekršiš njihova pravila. Ja imam 2-3 sajta na njihovom hostingu i stvarno sam zadovoljan.

ne oni su stvarno ok hosting,ali sam naisao dosta puta da se znalo pri padu servera,ciscenju…dogadat da nekome odjednom nestane account,ali opet kolke su sad sanse da ti se to dogodi :smiley:

Beži od tih free hostova, čim ti se malo poveća posećenost ugase nalog, tako da kao da ništa nisi ni uradio…

Možda stvarno jesu pouzdani al prije tjedan dana sam testiro neku svoju stranicu pa sam napravio kod njih acc. i mogu vam rec da sam odusto od testiranja. Trebala mi je cijela vjecnost da podignem stranicu preko FTP-a, a kad sam napokon uspio jedva sam se kreto po cpanel-u… Neznam jel uvjek tako sporo al taj dan me izludilo da sam na kraju odusto.

ma gle ti free hostinzi su nepredvidljivi :S oni mogu radit sta oce i kad oce? zasto? pa zato jer ga neplacas :smiley: zamisli izgradis super stranicu posjecena,nosi neku zaradicu ovo ono , jedno jutro se probudis , ides u cpanel nece nece nece…mislis si kaj sam ja lud…upises domenu stranice vidis stranica nepostoji,odes na google upises 000webhost pobrisao stranic ,a akad ono jos takvih 100 slucajeva :wink: bjez od tog :smiley:

bagy777 je upravu.

meni se nazalost desilo takvo nesto sa jednom solidno posjecenom stranicom (200 unique dnevno) i jedno jutro, da udjem u cpanel, neide neide, pogledam sajt nema ga nigdje, a domena hostinga rediktuje na neku socijalnu mrezu. zaista lose

najbolji nacin ti je da trazis sponzorisani hosting od nekih domacih provajdera.

:))

[quote=“xapuc”]bagy777 je upravu.

meni se nazalost desilo takvo nesto sa jednom solidno posjecenom stranicom (200 unique dnevno) i jedno jutro, da udjem u cpanel, neide neide, pogledam sajt nema ga nigdje, a domena hostinga rediktuje na neku socijalnu mrezu. zaista lose

najbolji nacin ti je da trazis sponzorisani hosting od nekih domacih provajdera.

:))[/quote]

bagy777 je uvijek u pravu :smiley: hehe salim se :smiley:
ma ako mislis radit nesto noramlno ,a ne nesto iz zajebancije izdvoji koju kunu i za host :wink: nekupit host je ko da gradis kucu bez temelja :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja