Zarada - kako, gdje i šta?

Pozdrav, zanima me sad najnovija taktika kako da zaradim online(ne ocekujem da zaradjujem puno) nego neki dzeparac da imam , da li imate neku ideju ili tako nesto…

Inace moji skilovi:
Web Dizajn
Graficki Dizajn
Graficki Tehnicar

Probaj s nekim freelancing stranicama tipa upwork, freelancer ili fivver.

Ako imaš neke radove podijeli ih ovdje možda nekom na forumu trebaju tvoje usluge.

EVO TI SAVET
Odmah kreni sa ADULT sajtovima, zabava , zarada , upoznavanje , golih cica,

1 Like

Kako sa adultom moze da se zaradi ?
O kojoj zaradi pricamo ? 0.2 Eur nedeljno ?

1 Like

Stalno pricas o nekoj adult zaradi. Pa baci koju sliku da vidimo kako mastis brk. Pokazi vec jednom tu cicu :muscle::wink:

2 Likeova

Pa nema se tu sta pokazati :stuck_out_tongue: nego napravis sajtove i radis tezacki posao kao rudar ,danju nocu leti zimi reklamiras reklamiras reklamiras, jedina je prednost sto gledas s1s3 a to kazu produzava zivot,a posle toga dolari sami dolaze…

2 Likeova

ja sam čuo za jebanje da prudužava život, ali da gledanje jebanja produžava život to nisam čuo.

5 Likeova

hahahhahahah u pravu si šta jest jest :smiley:

1 Like

Vidi kada neko nesto nije cuo to je sasvim u redu…ne mogu svi ljudi sve cuti ili znati ,
ali eto fala svemiru :stuck_out_tongue: imamo GOOGLE ukucas frazu --gledanje zenskih grudi produzava zivot-- i sve saznas za za (About 13,200 results (0.43 seconds) )…

Ako si zainteresiran za zaradu u internetskom marketingu javi mi se privatnom porukom. Mogućnosti zarade su velike.

1 Like

Budi frajer pa podijeli :slight_smile:
Ti očito mlatiš vel’ke pre :smiley:

Nemogu podiliti jer osoblje podivlja i šalje mi privatne poruke. A zarada… moglo bi i bolje da ljudi imaju sluha za biznis.

Što bi rekla teta Žana, od gledanja nema salameta. Šalim se ja malo, samo udri i ja velim da je adult zakon, produžavao život ili ne, najlakši je za zaradu, i dobit trafik.

2 Likeova

Na ovom forumu se nesmu voditi poalovni razgovori ali vas svih valjda mogu uputiti da čudan pojam

Davor Bergam

unesete u još čudniju tražilicu

https://www.google.com/

Naći ćete me od prve. A onda mi se javite mejlom. Također sve forme koje nađete na stranici popunite et voila, informacije stižu!!

Ti si, eto, svjedok koje se sve bedastoće i gluposti toleriraju na račun Foruma, :blush: dobrodošli su i “poalovni” razgovori, ali SPAM nikakve vrste neće biti dopušten, kao što piše ovdje: https://wmforum.geek.hr/faq :+1: :o:

2 Likeova

A šta ti radiš za računalon? Zašto nisi na Bačvicama?

Na mail ili ovdje ? Posalji mi neki,tvoj mail

Moj mail je [email protected]
Ali trenutno ti nemogu ponuditi posal jer mi stranice nisu dostupne. Minja san domanama DNS zapise.
I još uz to banka mi je u bankrotu, a za rad triba puno love. Sad je neman ni za račune i hranu.

@zetra i svi ostali unesite sad čudan pojam

Davor Bergam

unesete u još čudniju tražilicu

https://www.google.com/

Naći ćete me od prve. A onda mi se javite mejlom. Također sve forme koje nađete na stranici popunite et voila, informacije stižu!!

R.I.P. Jadranska Banka Šibenik. Ova stranica mi je sad jedini izvor prihoda. Dok mi se ne riješi stanje na Poštanskoj banci.

Pozdrav, imam pitanje jedno, kako da zaradim pare , dosad sam sve gledo kao zaradjuju pare preko kliktanjem na reklamr itd…Ali mislim da nema od toga nista , pa da li neko zna nesto kako i sta?

Hvala , pozz