Zarada na internetu gledanjem i kliktanjem, razni sajtovi

Pozdrav svima.

Već duže vrijeme tražim neki sajt gdje mogu gledanjem nečega, kliktanjem na neke reklame ili nešto slično da zaradim par dolara dnevno, nekih 3-4$ dnevno i da mogu isplatiti na paypal, znam da ima mnogo scam sajtova.
Ako imate neku preporuku, koristi li neko neki takav sajt kao što je neobux i ostali?

hahahhahahaha reci da nas zezas?

Sa takvim stvarima mozes zaraditi dnevno, ali 0,004$ na nacin koji si napisao.
Na tim sajtovima mozes neke malo vise sice ugrabiti ako radis taskove. Inace gubljenje vremena…

Life goals

Za to vrijeme što bi trošio na kliktanje, bolje da učiš i čitaš o stvarima kako se sve danas može zaraditi na internetu. Tebi ako je cilj 3-4$ dnevno slobodno nastavi tražiti tu stranicu :wink:

ito je korak… nekaj naucis svugdje… to je jedina zarada tu ak nemas takav sajt il servis

Dajtete decku krive savjete, neznanjem da se o ovome o cemu on pise moze zaraditi vise nego mi svi tu zajedno u ovom topicu. osobno znam par ljudi koji mlate takve pare XXXXX$ mjesecno na tome. I da odmah skratim, da oni ne klikcu nista, niti gledaju. Oni samo broje pare.

Drugi primjer je YouTube views. Onaj tko ima code za retention gledanje videa mlati takve paretine da je to strasno. neznam ni reci cifru…

A vi ste utukli svu volju ovom decku u samom pocetku s tim da neide u to kliktanje… Kako znate da se iza njega ne krije talent koji bi bio top igrac…

De ti pročitaj da ON HOCE DA KLIKA da zaradi 3-4$ a ne da gradi sajtove da za njega ljudi klikaju :smiley:

1 Like

Ne govorim ja o sitevima da ljudi za njega klikaju. Ja govorim o ovome sto on prica. Kaze da bi on klikao za 3$ dnevno, e sad mnogi mozgovi ne skaliraju, zadovoljni su malim. Sad zamisli da to skaliras sa bezbroj. 3 x bezbroj= koliko para???

Eto, toliko, a vi ste mu napravili takvu blokadu svojim neznanjem da sad ako on ima i talent i mozak za to skaliranje je vjerojatno odustao.

EDIT:
nemojte me krivo shvatiti, velike su sanse da on nema performanse za to, ali nikad neznas, ponekad ti netko krivim savjetima moze skrenut sa puta kojim da si posao mogao biti bogat ajmo tako rec.

Ja ne znam da li se ti sprdas ili sta, u raznim temama kad vidim tvoj post obicno nema veze sa temom.

1 Like

Da, neznas o cemu govorim jer neznas o cemu govorim. I ne, ne sprdam se. Pisem samo da ste decka mozda svojim negativnim komentarima skrenuli sa puta do zarade i to ogromne.

jedan primjer kojeg bi vjerujem vise razumjeli jer je vise vezan za webmastere:
zamisli da imas webstranicu koja ima vijesti o glupostima onima koje voli facebook publika. I sad ti radis, dodas clanak na webstranicu pa objavis clanak na facebook i jos ga boostas i to ti nakon svih rashoda donese 1$ profita.
E sad isto mozes reci tom covjeku, pa nemoj biti budala da dodajes clanke, da objavljujes na facebook i jos sve to reklamiras da zaradis usljivih 1$.

A ja mu kazem, ajd ti to skaliraj na 1000x i zaradi 1000. A glavna problematika je kako to skalirati… I u prvom i u drugom primjeru se radi o tome, e sad dali on to znade ili neznade je problem.

zar ti nebi htio zaraditi 3$ da klikces dnevno? u cemu je problem? jer moras kliktati i biti prisutan i gledati to? pa rijesi taj problem… dade se rijesiti…

Skaliranje zarade na PTC sajtovima? hahahaha

1 Like

Kakve veze ima kakvi je site ako je zarada zagarantirana? i sto je to PTC site? Ono sto je nekad bio i ovo danas je 1000 i 1 razlika.

Zar neznate da je jedan od najboljih PTC siteva u vlasnistvu microsofta?

dadaas prosto je nemoguce zaraditi na ptc sajtu, svaki taj sajt radi kao i fora poker aparatama. To sto si ti zamislio da klikces botom, ni to nije moguce. Jer si dnevno ogranicen u klikanju, mozes npr kliknuti 35 reklama koji ce ti dnevno donijeti 0.0003$ :smiley:

Nacin na koji se tu moze zaraditi su jedino taskovi, ostalo sve je navlakusa. Gdje vlasnici postave na forume npr nekog dadaasa koji ima 10.000 referala i zaradjuje 10k$ pffffff…I onda kada uzmes referale vidis u cemu je fol.

P.S mozes jos i na nacin da dovedes 10.000 ljudi poput ovog mireta, pa da oni klikcu a ti uzimas lovu. :slight_smile: ali ako to mozes izvesti mozes zaraditi vise na drugi nacin.

1 Like

Ja sam nekad davno kad sam tek pocinjao sa zaradama na netu ovdje radio neke taskove na ovom sajtu microworkers.com i evo sad sam se logovao nakon dugo vremena.
Rade se neki bezveze taskovi, i dobijes odredjeni novac za to.

Ovo sam zaradio za 2-3 mjeseca koliko sam radio to a onda sam presao na ozbilnije stvari.

A najvise sam ovo radio:

Koliko vidim sajt je i dalje aktivan i ima dosta taskova tako da za pocetnika koji bas nista drugo ne zna na netu nije lose da se barem malo kali dok ne udje u sta ozbiljnije.

Evo taskova, znaci zozalne gluposti i nije tesko npr. registrujes se negdje, ostavis komentare na YT, nege gluposti na tviteru i sl. + testiranje aplikacija ja kad sam bio bio je dosta android aplikacija pa se tu moglo lagano odraditi i zaraditi po 0.40$ za par minuta.

A evo vam par screnova zarade sto su ljudi zaradjivali, svijet pa Balkan.




Ima jako puno veze, ne moze se svakva zarada skalirati. PTC sajtovi su tu da uhvate ljude koji tek pocinju i misle da je bolje ista nego nista. Svaki bolji PTC sajt ima predobru zastitu protiv botova i jednostavno nije ni vrijedno vremena pokusavajuci to probiti. kao sto @limenka2017 kaze jedini nacin bi bio kad bi skupio tisuce referala pa da klikcu za tebe i opet je to neka mizerna zarada u usporedbi sa ostalim stvarima koje internet nudi. Ovi sto su mu preporucili da se makne od toga i da krene nesto uciti nisu pogrijesili.

Dobro, ja sma pokusao, hebiga, trubite svoje, neka decko odustane, a vjerojatno i svi koji ce procitat ovaj topic. oni koji ne odustaju tako lako, slobodno procitate detaljnjije moje postove i mozda dodjete do nekih zakljucaka. jedino sto mogu reci da se u tom biznisu krece velika lova, nije to samo output, output, tu ima i strasno veliki input i to u samom stratu, tak da ako nemate para bolje nemojte ni pocnijat.

Eto i mene na ss :smiley:

@mire na microworkersu mozes dnevno praviti 5-10$, zavisi sta mozes da ponudis
ako vec znas nesto da radis osim klikanja na oglase, napravi profil na fiverru i pocni tamo da radis :slight_smile:

Čuj pogrešni savjeti? To što smo rekli da istraži na koje se sve načine može zaraditi ozbiljan novac preko interneta? Primjer: Pokretanjem instagram računa može imati veću zaradu a da mu posao pri tom bude zabavniji od tog kliktanja i sl.

@dadaas
I de molim te, piši to ne znam odvojeno, čisto onako tebi savjet.

@olaf Hebiga, ja sma zadnjih 20 godina vise pisao Engleski nego hrvatski.

O kliktanju vidim da pisem, ali me se ne cita, pa necu vise niti pokusavat. I da slazem se da samo budala moze klikat te gluposti. osobno nebi to klikao ni za 100$ dnevno.