Zarada od prodaje tuđih aplikacija preko sajtova?

Imam nešto posjeta na mobilnim verzijama sajtova pa me zanima jel postoji neki affiliate gdje odabereš aplikacije i prodaješ ih preko svojih sajtova za proviziju? Do sada nisam čuo za tu praksu, ali sigurno mora nešto postojati jer bi bilo svima u interesu.

Konkretno, imam sajt sa igricama koji ima mobilnu verziju, i kad bi među ostalim igricama koje se mogu igrati na sajtu ubacio linkove igrica koji vode prema app storu sigurno bi dio posjeta kupio tu igricu i ja bi dobio dio zarade od nje, vlasniku igrice odlično jer ne radi ništa a dobije dio od prodaje.

Mora biti nešto, nisam se valjda ja prvi toga sjetio…

To sam ja trazio po internetu jer i mene zanima pa nisam uspio nista naci u vezi ovoga

Jel to ovo: https://www.apple.com/itunes/affiliates/ ?

1 Like

Ima Bugi, možeš probat CPA mobilne offere, kad korisnik skine aplikaciju tebi plate. Sad ne znam točno kako funkcionira, nisam probavao. Možeš posebno odabrat neku igru da promoviraš, ili više njih…
Za neke možeš dobit i preko 2$ po instalaciji.

AdGate Media ima mobilne offere.

Poslao sam zahtjev za ovaj itunes pa ćemo vidjet hoće li odobrit, jučer sam prvo pročitao taj link i zaključio da nije to onda skužim da ipak možda je :smiley: