Zarada preko DoodStream platforme

Pozdrav svima,
otkrio sam ovu DoodStream platformu neki dan.

Naime radi se o Paid to Upload platformi. Gdje vi uplodate svoj video i na temelju pregleda tog videa zaradujete ovisno o publici koju targetate.

Jako je jednostavno za upotrebu, moĆŸete uplodati s računala, a moĆŸe se i preko ostalih platformi koje su uključene unutar ove.

Ja sam targetao US publiku (koristio sam Reddit i forume), lako je proĆĄiriti video po internetu to znate i sami.

Eh sad kako se zaradi?

  • Zarađujete preko oglasa, znaci unutar postavki svog profila imate opciju da odaberete koliko će se oglasa pokazati prije nego se video upali. Ja sam na primjer stavio 3 oglasa.
  • Također postoji opcija za preuzeti video, znaci dodatno zaradite i ako netko preuzme taj video jer se i na tome djelu pojavljuju zasebni oglasi.

Da sad ne duljim ovo je moja zarada prvog dana kada sam samo testirao platformu:

image

Nadalje ostale dane sam postavio joơ nekoliko videa, proơirio ih na malo viơe mjesta i zarada se povečala:

image

Znaci na 5000 pregleda sam ostvario nekih 10 dolara.
Sve ovisi o tome iz koje drzave vam dolaze pregledi.

Od tog dana kada sam uplodao viơe videa nisam dirao platformu nisam dodavao videe da vidim koliko će pregleda iz toga proizaci. Danas evo polako se uzdizu i vec sam na skoro 2 dolara:

image

Da zakljucim

Platforma je super, valja probati. Nije za neke opasne pare osim ako nemate web stranicu na kojoj aktivno moĆŸete integrirati video da korisnici klikaju. Ali za neke parice sa strane je super.

Registriraj se preko mene: DoodStream

Ako se netko ĆŸeli registrirati i probati ovdje je moj referral link, niĆĄta ne gubite ako se preko mene prijavite, samo meni dode 10% od onoliko koliko vi zaradite. NE UZIMAM OD VAS 10%, NEGO MENE STRANICA PLATI 10% OD KOLIKO STE VI ZARADILI.

Ako imate pitanja, slobodno odgovorite na post.

Moze li se objaviti video koji nisi sam kreirao :smiley:
Preuzet sa tik toka i djelit tamo dobra lova a ne radis nista, copy paste. Ako tako moze :thinking::rofl:

MoĆŸe, ali zaboravio sam napisati. Videi moraju biti duzi od 1min.
Jedino ako ces napraviti nekakvu kompilaciju.

Mislim da su ref linkova zabranjeni (mozda dopusteni vip clanovima!?)

2 Likeova

Dozvoljeno :wink:

1 Like

Nista bolji nisi s tim sto si VIP clan. Ne vjerujem cak ni da ce itko uci preko mog linka, stavio sam to eto tako aaaako mozda netko zeli.

Jesi dobio isplatu
 Bitno je da svako ko počne da dobije potvrdu da je isplaćen
da ne troơi vrijeme uzalud


Jesam
Imas bitcoin, ethereum, skrill, webmoney i jos tog nisam sig sto sve.

kada sam god pokusavao dijeliti linkove, svaki put sam fasov’o ban, tako da koliko god ovo sve lijepo zvuci, taj me dio odbija


1 Like

Samo moras pronaci forume ili subredite gdje to dopustaju. Nije tesko.

1 Like

Nisam par dana uplodao nista ali wallet raste.
Evo update:

image

1 Like

vidim saj doodstream jos uvek aktivan, ima li neko iskustva u ovome?

1 Like

Naravno i ja bi volio znati da li je ovo i dalje aktivno

ne znam da li jos salju na paypal ali paypal nalog moze biti banovan ako stigne novac od njih 
 isto tako, crypto berze blokiraju wallete na koje se salje isplacuje crypto sa ove platforme 
 sumnjiva mreza, treba bjezat od toga

Ja probala ovo proĆĄle godine i za nekoliko dana sam zaradila oko 80 dolara, a kada sam zatraĆŸila isplatu, rekli su mi neĆĄto u smislu da sam ih varala i odbili su da mi isplate. Naravno, niĆĄta nisam varala i sve je bilo po pravilama, ali nisu hteli da isplate. Čak mi nisu odgovarali ni na mejlove. Pazite se od takvih sajtova, ne tvrdim da su svi takvi, ali ovaj gde sam ja probala je bio takav.

Nisam upucen u mrezu, ali kako mislis kripto berze blokraju wallete? Pa posaljes na svoj privatni wallet?

naravno, to je jedina opcija 
 ali ako direktno saljes, ako na bilo koji nacin tvoje adrese povezu sa njihovim adresama onda si ablegen