Zarada sms servisom

Prije svega, tražio sam dali ima ovakva tema na forumu, našao sam ih par, ali nema konretne odgovore na moja neka pitanja.

Otvorio sam sms servis putem fortumo.com. Na sms servisu dajem parove za klađenje, itd…
Mislim da je ovo veoma unosan posao, jer sam u 1 danu prikupio 7 sms (zarada je oko 14kn) nije loše za početak. SMS servis reklamiram u 1 grupi od 95 članova. Sada imam par pitanja, ako je netko već bio u ovome poslu:

1.) Dali se isplati na tu fb stranicu prikupiti 1-2k članova, i dali bi mi to isplatilo ono što sam potrošio za prikupljanje? (Mislim da je odgovor DA, jer su ljudi dosta “naivni”, ja ne prodajem maglu, već nastojim stavljati cim bolje parove, kako bi ljudi sve cesce i cesce slali sms-ove)
2.) Dali je provjereno da fortumo isplačuje novce? (Također vjerojatno da, ali zanima me u kojem razdoblju? Vidio sam temu na ovemo forumu da isplačuju u roku 2mj, ali to je bilo 2009 g. a kako je sada ? )

I još nešto, ukoliko ima neko da jeftino prikuplja lajkove na stranicu neka mi se javi u PM…treba mi 3k lajkova, platio bih 32€, ali na sredini sakupljanja jer me je već 1 zeznuo nakon što sam mu platio pola na početku (30€) za 6k članova…nakon što sam mu platio nije mu bilo traga (western union nije baš dobar, jer o osobi neznaš skoro pa nikakve podatke).

Mislim da ljudi slabo kupuju te parove,ali ima mnoštvo naivnih klinaca od 14-18 godina koji su naivni i možeš im prodati, ali da bi uspio trebaš imati barem 80% prolaznosti i da svaki listić ima preko 2 koeficijent.Možda da svaki dan imaš 2 ili 3 listića tako da ljudi moraju poslat 2-3 poruke.
14 kuna dnevno je jako malo koliko su ti mjesečni troškovi.
Jeli trebaš web stranicu (povoljno)?

Pa evo napravio sam na ucozu za free da vidim kako ce ici…domena je od jedandva (besplatna) tako da ja nemam nikakve troškove, sve je čista zarada…koliko povoljno možeš napraviti web javi mi na pm i posalji neke prijasnje, ako dobro bude išlo javim ti se…

e daj mi reci, dali se plaća kakva naknada fortumo.com ili koji su troškovi prema njima ?

tnx !

pa piše tamo da nemaš obaveza prema njima, isto tako piše da je zabranjeno sve vezano za kockanje, kladionicu i sl. :wink:

[quote=“chief_wolfinjo”]e daj mi reci, dali se plaća kakva naknada fortumo.com ili koji su troškovi prema njima ?

tnx ![/quote]

Nema nikakve naknade, ali ti uzimaju 60% od svake poruke :S

Imas pravo, ali zabranjeno je samo za neke države, SRB i HRV, zato ih ni nemam na sms servisu :slight_smile:

Eh sad je uvedena opcija SMS premium API pa dali se neko razumije u kreiranje takve skripte na fortumu posto je ukinut SMS plati za info

nisam ni prosli razumeo, a kako cu tek ovaj :stuck_out_tongue:

„Želio bi zaraditi novac, ali ne želiš ici na razgovore? Želio bi slobodu ali ti je potreban stabilan prihod? Želiš ostati doma a da ipak zarađuješ?Uciš ili si trudnica, ili ti je samo potreban novac?Onda ti je ovaj posao odgovarajuč. Bez ulaganja novca, sa dnevno 3-4 sata rada možeš zaraditi 75-1000$ tjedno. Ako imaš više vremena, onda i više. Šta ti je potrebno: računalo, internet, minimalno znanje rada na računalu, ostalo već zavisi od toga koliko si ozbiljan. Za opširnije informacije pošaljite mail na slijedeču adresu : [email protected] i Naslov neka bude “Zarada na internetu 1.”“

Ja sam se tim problemom bavio prije otprilike dvije godine, možda i malo manje. Sada su se prije svega više posvetili mobilnim aplikacijama.
Što se tiće aplikacija koje se koriste na web starnicama , ništa se ne mijenja , sve po starome. Za što ćeš ti sve to koristiti, granica je tvoja mašta. Potrebno je koristiti jedan mali trik, za one stvari koje nisu baš bile legalne po njihovim kriterijima. Največi dio tvoje zarade odlazi tvome lokalnom SMS provideru, minimalno polovica. Gamad jedna.

ako kome treba pomoc oko forutma neka se javi na private…sve moguce i nemoguce oko konfigurisanja se moze srediti i nije toliko skupo :wink:

Pozdrav svima,evo imam par pitanja… znaci sms servisom se zelim baviti i registrirao sam se na fortumo,sada me zanima kako da pokrenem posao… gdje mogu pronaci broj na koji se salju poruke?

Ako ste zainteresovan za SMS API SERVISOM … JAVITE SE NA EMAIL : [email protected] … Izrabotujemo za extra cenu … Osven sto izrabotujemo objasniti vam kako da zarabotite puno novac … Imamo iskustvo poveke od 5 godina … POZDRAV