Zarada uploadom slika

Pozdrav prijatelji, zelim vam predstaviti sajt za zaradu uploadom slika. Na ovaj nacin sam zaradio na hostinge, domene, raznu opremu i slicno.

Radi se o sajtu goimge.com i to ide ovako:

Mozete zaraditi do 12.00$ na svakih 1000 pregleda na slike.
Najmanja isplata je samo 5.00$.
Zaradite 10% od svakog refeala.

Drzave:

Tier 1 - United States, United Kingdom, Canada
Tier 2 - Australia, New Zealand, Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Liechtenstein,
Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Spain, Sweden, Switzerland, Portugal, Poland
Tier 3 - Argentina, Brazil, Bulgaria, Czech Republic, Greece, Hungary, Iceland, Lithuania, Mexico, Romania, Russia, Slovakia
Tier 4 - Sve ostale

Tier 1 - $12.00 za 1000 pregleda
Tier 2 - $1.00
Tier 3 - $0.20
Tier 4 - $0.10

Ja licno radim tako sto uploadujem xxx slike i uploadujem ih na forume, na ovaj nacin za pola sata koliko mi treba da poskidam slike sa drugih sajtova i da ih okacim zaradim oko 4-6$ dnevno.
Molio bih vas da se registrujetepreko mog linka jer tako podrzavate mene i moj rad dok vi nista ne gubite: http://goimge.com/register.php?ref=836

Jel iko pokusao ovo?

Jedno pitanje: kazes uplodujes slike na ovaj servis i uplodujes ih na forumu. Zar ovo nije samo servis za upload slika? Zasto ti uplodujes slike na forume?

Ja sam pokusao i zaradio
Zato sto ce preko tog foruma ljudi gledati slike, i ja svaki put kad neko pogleda dobijam novac…

A kako ide isplata od ovog sajta?

paypal, skrill, payza i webmoney.

1 Like