Zarada:Wordpress ili Blogger

Da li je bolje krenuti sa blogom na Wordpressu ili na Bloggeru,i kako da me sto brze prihvate u Google Ad Sense

Sa bloggerom naravno, to je google platforma i samim tim je prihvatljivija. Free blog na wordpressu mislim da ne dopusta adsense osim partnerski da sa njima dijelis zaradu, ako misle da je blog dobar i moze da zaraduje.

Ali na bloggeru treba dugo cekati jer pise Vas blog trenutacno nije kvalificiran a sa wordpressom ja msm da se odmah moze poslati zahtjev za pregled

Ako si pocetnik onda blogger definitivno. Cisto da osjetis sta je internet zarada i koliko se tesko dolazi do nje.
Pisao sam vec o prednostima i manama blogger platforme pa etoā€¦ http://webzapocetnike.com/sta-je-blogger-ili-blogspot/

Da ne pisem dug post, preporuka iz licnog iskustva, idi odmah na blogger. Od free hosted wordpress bloga neces imati zadugo love, ako uopce budes i imao budi presretan.

A realno i jedno i drugo su gluposti. Ulozis vreme u free sajt i ode sve preko nociā€¦

Gdje ode? Meni ni jedan blog nije otisaoā€¦

Na pocetku kad sam istrazivao o bloggeru secam se da sam na dosta mesta procitao da su se desavale situacije da ljudima izbrisu ceo blog.

Definitivno blogspot,vece su sanse da te prihvate na adsense.

Ja sam prijavio preko blogspota jer vise vole to nego WP sajt , koliko sam primjetio :slight_smile: Sve je proslo kako treba za par dana :wink: Samo sto vise rijeci i unikatnog sadrzaja i odobrit ce ti racun

Da mogu obrisati blog, adsense nalog, gmail, google sites i sve njihove servise ako krsis TOS. Mozes ostati i bez stranice kod nekog hostinga ako krsis TOSā€¦ To je sve do korisnika, odnosno bloggera.

Meni su nedavno npr stavili na disable 3 google sites (sajta) jer sam ne razmisljajuci napravio ociti piracy kriminalā€¦ Kada sam uklonio sadrzaj, potvrdio apeal, nakon 2 dana sve vraceno u normalu.

1 Like

ma nisi valjda :smiley: , zanima me da li bi se u to ubrajali i linkovi ka torrentu koji se nalaze na bloguā€¦

Ne znam za linkove. U svakom slucaju ako bi ti i ugasili blog ne bi bilo ok napisati da ne valja blogger jer moze samo tako oticiā€¦

Sto se tice teme, adsense zaradu je lakse ostvariti na bloggeru nego na nekom trecem servisu.