Zarađujete li više nego pred 3 godine?

Na pitanje mogu odgovoriti oni koji žele. Zanima me koliko je kriza promijenila vaše poslovanje.

Meni kriza nije bitno utjecala na količinu posla. Možda je malo teže uspješno naplatiti projekt. Usudio bih se reci da radim manje nego pred 3 godine, ali zarađujem više.

A gdje ti je opcija - radim isto, zarađujem više?

Sorry :slight_smile: Slobodno dodaj tu opciju ako možeš.

Mogu. Ali ima još masu kombinacija, a tvoja je anketa. Sigurno hoćeš da dodam (Yes, No, Abort, Ignore)?

Da, po meni fali još opcija “Radim isto, zarađujem više” i “Radim više, zarađujem više”

Evo, dodano.

Da budem precizan…
Zarađujem manje nego prije 3 godine, ali više nego prije 3 godine i 1 mjesec.

Morao sam se ograničiti na neki period unazad :slight_smile: Zanima me kakve su promjene.

Radim isto, zaradujem nesto malo vise.

Radim isto, zaradjujem vise… Da je adsense kao prije zaradjivao bih mnogo vise, mada se i zadnjih 40 dana adsense puno popravio :smiley:

Zarađujem više, trošim još više!

Radim više, zarađujem više

Ima točno tri godine da sam došao u tvrtku u kojoj sam sada. Zato takav odgovor :slight_smile:

Inače, tvrtka u kojoj radim je u raspadu, tako da ima manje posla, a manje su i plaće. :neznam:
A i “zarada sa strane” mi se smanjila.

[quote=“gambo”]
A i “zarada sa strane” mi se smanjila.[/quote]
A da ti nju ljepo prodaš dok se nije ugasila?

zarađujem više, radim više, a i trošim više :smiley: ne može bolje od toga hehe

Zanimljivo. Očekujem kako Jaca maše rezultatima ove ankete.

Pod dodatnom zaradom mislio sam na off line dodatne poslove.
To na što ti misliš ću ponuditi na prodaju možda još večeras.

Radim više, zarađujem više, a trošim previše :slight_smile:

Radim više, zarađujem više. (eksponencionalno :r )

izgleda da samo ja radim više a zarađujem manje, objašnjenje je jednostavno, pravio sam webove za druge, mjesečno jedan i kapne 3000-4000 kn. od kad radim za sebe nisam zaradio ništa

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja