Zaražen website - potrebna pomoć

Pozdrav,

U posljednje vrijeme imam problem koji nikako ne uspijevam da otklonim pa mi je potrebna Vaša pomoc.

Radi se o tome da kada podijelim neku objavu sa web stranice na npr Facebook, posjetioca umjesto na moj web sajt šalje na neke nepoznate sumnjive domene i tako mi “krade” posjetu. Naravno to se ne dogodi svaki put, kao da je limitiran na odredjeni broj puta sa odredjene IP adrese.

Da li neko zna kako ovo riješiti da se više ne dešava. Hvala unaprijed.

Imas li primjer takvog linka?

Kontaktiraj svoju hosting firmu i neka ti “skeniraju” server, ako šta nađu sigurno će i očistiti.

Dobar ti je https://sucuri.net/ i imaš 30-day moneyback garanciju. Ja sam prije 2 godine imao problem na jednom projektu gdje se koristio wp, sucuri je to rijesio u par klikova.

Pošalji url svoje web stranice u inbox

Mislim daj URL do svoje stranice, svog članka ili što god koji redirecta na drugu stranicu

imaš li neke reklame na sajtu? koje teme i plugine koristiš?

Skini wordfence, poskeniraj s njim.

Pogresno pitanje … brisem komentar :innocent:

Uspio sam rijesiti preko GoDaddy supporta. Ponudili su mi i neki security paket koji trenutno obavlja posao i blokira sumnjive zahtjeve. Takodjer su mi nakon skeniranja sajta rucno pobrisali zarazene fajlove i podesili ponovo da radi ispravno. Hvala svima na savjetima.