Zastavice i PRIJEVOD stranica u WP-u

Pozdrav forumaši.

Radim jednu malu stranicu u WP. Namjeravam ju prevest na par jezika.
Kako to rijesavate u WP?

Vidio sam da ima pluginove za google translate ali nisam siguran koliko ce on to tocno prevesti… ima tko iskustva s tim?

Namjera mi je napraviti slicice sa zastavama i ubaciti ih u gornji desni kut stranice i na svaku zastavu staviti link na stranicu sa vlastitim prijevodom.
Ali neznam kako to rijesiti u WP-su. Ima netko sa iskustvom?

evo da ispadne nesto slicno kao na ovoj stranici: www.apartman-rede.com (gornji desni kut…)

Ja to rješavam s WPML pluginom. Košta, ali vrijedi svake kune. Imaš još qtranslate plugin samo neznam kakva je situacija sa podrškom

Ovaj WPML plugin izgleda ok za velike sajtove, ali ja trebam napraviti prijevod svega 3 stranica na cca 4 jezika.
Htio bi da taj prijevod bude tocan te sam namjeravao sam napraviti stranice sa prijevodom, a u kut stranice da stavim one zastavice sa linkom na te stranice…

Neznam kako to izvest u WP-u… jel netko zna kako to najlakse rijesit?
u html je to lako rijesivo, a ovaj WP mi je sav cudan… unaprijed predefiniran…

neznam kako napravit stranicu i natjerat WP da ju ucitava samo kada se klikne na zastavu…

ako tko zna… hvala unaprijed…

Kako da prevedem WordPress sajt na drugi jezik testirao sam ga savrsen je

Kao što reče Sceko, probaj Polylang, to je dobra i jednostavna zamjena wpml-a, a besplatna.

Pozdrav,
instaliro sam taj plugin i u header.php ubacio sam ovaj kod, prema tvojim uputama
<?php pll_the_languages(array('show_flags'=>1,'show_names'=>0)); ?>

Zastavice na sajtu su postavljene jedna ispod druge tj. vertikalno… dali mozda znas sta treba napraviti da se zastavice pokazu horizontalno u jednoj liniji tj. jedna pored druge ?

tnx.

Aj probaj da dodas u style.css

.lang-item {
display:inline;
}

to je to… svaka cast!
P.S. ubaci u onaj svoj tutorijal… korisna je informacija :wink:

Hvala Sceko !